Alce Nero

Mąka PSZENNA typu 00 przeznaczona jest do specjalnego rodzaju wypieków, głównie aromatycznej pizzy włoskiej, puszystego pieczywa foccacia, a także drożdżowych bułek.
Z mąką pszenną 00 wyczarować można pierożki ravioli, które, dzięki użyciu tak miękkiej mąki, zachwycą swoją delikatnością i wysublimowanym smakiem. Oprócz wytrawnych specjałów kuchni włoskiej wyczarować z niej można apetyczne, słodkie ciasteczka i pulchne biszkopty.

BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

10,99 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004208490

8009004208490

prix: 10,99 zł

10.99 PLN 2027-02-28 NewCondition

mąka PSZENNA*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1487 kJ/354 kcal
Tłuszcz: 1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g
Węglowodany: 74 g
w tym cukry: 4,6 g
Błonnik: 2,5 g
Białko: 11 g
Sól: 0 g


Mąka PSZENNA typu 00 przeznaczona jest do specjalnego rodzaju wypieków, głównie aromatycznej pizzy włoskiej, puszystego pieczywa foccacia, a także drożdżowych bułek.
Z mąką pszenną 00 wyczarować można pierożki ravioli, które, dzięki użyciu tak miękkiej mąki, zachwycą swoją delikatnością i wysublimowanym smakiem. Oprócz wytrawnych specjałów kuchni włoskiej wyczarować z niej można apetyczne, słodkie ciasteczka i pulchne biszkopty.


Gdańskie Młyny farine à gâteau Gdańskie Młyny farine à gâteau
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-04-30
Gdańskie Młyny farine de luxe Gdańskie Młyny farine de luxe
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-04-30
Gdańskie Młyny farine Gdansk Gdańskie Młyny farine Gdansk
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-02-28
Kupiec farine de pommes de terre Kupiec farine de pommes de terre
date d'expiration 2029-10-30
Bio Planet farine de blé farine Bio Planet farine de blé farine
écologique de type 2000, un produit de l'agriculture 1 kg

prix: 10,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-05-27
Bio Planet de farine de seigle Bio Planet de farine de seigle
écologique type de farine 2000, un produit de l'agriculture 1 kg

prix: 9,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-28
Melvit farine de riz sans gluten Melvit farine de riz sans gluten
1 kg
11,00zł/kg

prix: 11 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-15
Bio Planet Épeautre bio farine Bio Planet Épeautre bio farine
type 700 1 kg

prix: 14,41 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-18
Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
espresso commerce équitable 250 g
190,32zł/kg

prix: 47,58 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-17
Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
arabica moka commerce équitable 250 g
181,76zł/kg

prix: 45,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-10
Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
191,96zł/kg

prix: 47,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-17
Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
semoule bio 500 g
18,78zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
épeautre 500 g
30,34zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-28
Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
épeautre 500 g
31,02zł/kg

prix: 15,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-04-09
Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
500 g
32,26zł/kg

prix: 16,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-08-22
Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
fusilli 500 g
23,64zł/kg

prix: 11,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-11
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5