Alce Nero

Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do zagotowania. Produkt pasteryzowany.

BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-10

pojemność

cena za kilogram

43,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004811355

8009004811355

prix: 12,99 zł

12.99 PLN 2029-02-10 NewCondition

groszek zielony*, woda, cukier trzcinowy*, sól (* certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 342 kJ / 81 kcal
Tłuszcz: 0,6 g
w tym kwasy nasycone: 0 g
Węglowodany: 11 g
w tym cukry: 3,9 g
Błonnik: 5,1 g
Białko: 5,3 g
Sól: 0,6 g


Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do zagotowania. Produkt pasteryzowany.


Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies au citron 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-01-21
Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
betterave 300 g
14,43zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-31
Rolnik chips de betterave Rolnik chips de betterave
300 g
15,67zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-28
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies au fromage bleu 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-01-09
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies aux anchois 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2029-02-19
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies aux piments jalapeno 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-12-03
Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
BIO 300 g
106,63zł/kg

prix: 31,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

prix: 23,60 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-01-30
Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
espresso commerce équitable 250 g
190,32zł/kg

prix: 47,58 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-17
Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
arabica moka commerce équitable 250 g
181,76zł/kg

prix: 45,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-10
Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
191,96zł/kg

prix: 47,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-17
Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
semoule bio 500 g
18,78zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
épeautre 500 g
30,34zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-28
Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
épeautre 500 g
31,02zł/kg

prix: 15,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-04-09
Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
500 g
32,26zł/kg

prix: 16,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-08-22
Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
fusilli 500 g
23,64zł/kg

prix: 11,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-11
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5