Alce Nero
51

Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia. Produkt pasteryzowany.

BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-12

pojemność

cena za kilogram

44,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004908451

8009004908451

prix: 13,44 zł

13.44 PLN 2029-02-12 NewCondition

fasola cannellini*, woda, sól (*certyfikowany składnik odżywczy)


Wartość energetyczna: 334 kJ / 79 kcal
Tłuszcz: 0,6 g
w tym kwasy nasycone: 0,1 g
Węglowodany: 11 g
w tym cukry: 0,2 g
Błonnik: 4,8 g
Białko: 5,3 g
Sól: 0,5 g


Może stanowić dodatek do zimnych lub ciepłych dań. W przypadku spożycia na ciepło podgrzać całą zawartość słoiczka, nie doprowadzać do wrzenia. Produkt pasteryzowany.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies au citron 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2029-01-21
    Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
    betterave 300 g
    14,43zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-12-31
    Rolnik chips de betterave Rolnik chips de betterave
    300 g
    15,67zł/kg

    prix: 4,70 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-28
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies au fromage bleu 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-01-09
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies aux anchois 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2029-02-19
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies aux piments jalapeno 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-12-03
    Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
    BIO 300 g
    106,63zł/kg

    prix: 31,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-30
    Runoland Runoland Maślaki Runoland Runoland Maślaki
    marynowane BIO 300 g
    58,40zł/kg

    prix: 17,52 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-09-30
    Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
    espresso commerce équitable 250 g
    190,32zł/kg

    prix: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-04-17
    Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
    arabica moka commerce équitable 250 g
    181,76zł/kg

    prix: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-10
    Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
    équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
    191,96zł/kg

    prix: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-17
    Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
    semoule bio 500 g
    18,78zł/kg

    prix: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-03-17
    Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
    épeautre 500 g
    30,34zł/kg

    prix: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-28
    Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
    épeautre 500 g
    31,02zł/kg

    prix: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-04-09
    Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
    500 g
    32,26zł/kg

    prix: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-08-22
    Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
    fusilli 500 g
    23,64zł/kg

    prix: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-11
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5