Bio Planet

Suplement diety. Ekologiczny błonnik witalny jest połączeniem nasion babki płesznik oraz łusek babki jajowatej w proporcji 4:1. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. Błonnik witalny najlepiej spożywać w postaci napoju, zalany wodą, mlekiem lub sokiem owocowym. Może stanowić także dodatek do jogurtu, pieczywa lub zagęszczacz do zup i sosów.

BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-07-24

pojemność

cena za kilogram

131,93 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983787907

5902983787907

prix: 19,79 zł

19.79 PLN 2028-07-24 NewCondition

nasiona babki płesznik (Plantago psyllium)* (80%), łuski babki jajowatej (Plantago ovata)* (20%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 791 kJ / 189 kcal
Tłuszcz - 0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 1,7 g
w tym cukry - 0,6 g
Błonnik - 84 g
Białko - 2,4 g
Sól - 0,02 g


Suplement diety. Ekologiczny błonnik witalny jest połączeniem nasion babki płesznik oraz łusek babki jajowatej w proporcji 4:1. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. Błonnik witalny najlepiej spożywać w postaci napoju, zalany wodą, mlekiem lub sokiem owocowym. Może stanowić także dodatek do jogurtu, pieczywa lub zagęszczacz do zup i sosów.


Préparation et utilisation:

Nie więcej niż 5 łyżeczek dziennie (około 15 g - tj. 1,5 dołączonej miarki), co odpowiada 12 g błonnika. Podczas spożywania produktu zalecane jest picie dużej ilości płynów. Należy zachować szczególną ostrożność w podawaniu dzieciom. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Sante gruau son Sante gruau son
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-07
Bio Planet son épeautre Bio Planet son épeautre
150 g
31,73zł/kg

prix: 4,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-12-11
Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO
PLANET 150 g
25,93zł/kg

prix: 3,89 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-17
Bio Planet Bio Planet Superfoods Bio Planet Bio Planet Superfoods
Błonnik 150 g
63,27zł/kg

prix: 9,49 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-06-29
Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
date d'expiration
2027-06-29
Bio Planet gruau son BIO 300 g Bio Planet gruau son BIO 300 g
- BIO PLANET 300 g
27,27zł/kg

prix: 8,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-30
Bio Planet Flocons d'épeautre 600 Bio Planet Flocons d'épeautre 600
g BIO - BIO PLANET 600 g
15,80zł/kg

prix: 9,48 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-27
PRIX RÉDUIT -10%
Melvit Melvit Otręby gryczane Melvit Melvit Otręby gryczane
200 g
25,05zł/kg

prix: 5,01 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-09
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5