Flocons d'épeautre 600 g BIO - BIO PLANET

Bio Planet

Płatki ORKISZOWE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Flocons d'épeautre 600 g BIO - BIO PLANETFlocons d'épeautre 600 g BIO - BIO PLANET
BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-27

pojemność

cena za kilogram

15,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814664860

5907814664860

prix: 9,48 zł

9.48 PLN 2027-02-27 NewCondition

ekologiczne płatki z PSZENICY ORKISZ 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1457 kJ/345 kcal
Tłuszcz 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 60 g
w tym cukry 0,7 g
Błonnik 10 g
Białko 17 g
Sól 0,01 g


Płatki ORKISZOWE to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.


Sante gruau son Sante gruau son
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-07
Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
date d'expiration
2027-06-29
Bio Planet son épeautre Bio Planet son épeautre
150 g
31,73zł/kg

prix: 4,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-12-11
Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO
PLANET 150 g
25,93zł/kg

prix: 3,89 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-17
Bio Planet gruau son BIO 300 g Bio Planet gruau son BIO 300 g
- BIO PLANET 300 g
27,27zł/kg

prix: 8,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-30
PRIX RÉDUIT -10%
Melvit Melvit Otręby gryczane Melvit Melvit Otręby gryczane
200 g
25,05zł/kg

prix: 5,01 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-09
Melvit Melvit d'avoine 200 g Melvit Melvit d'avoine 200 g
200 g
19,95zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-04-13
Oleofarm Oleofarm lin budwigowe or Oleofarm Oleofarm lin budwigowe or
450 g
28,56zł/kg

prix: 12,85 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-05-30
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5