Knorr
51
Bez barwników Bez konserwantów Kompozycja serów, śmietanki oraz brokułów do przygotowania spaghetti 4 sery z brokułami.
masa netto

masa netto

39 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

107,18 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522989043

8710522989043

prix: 4,18 zł

4.18 PLN 2027-10-30 NewCondition
skrobia, SER topiony w proszku (26 %) [w tym sery: pleśniowy typu blue cheese, mozzarella, ser dojrzewający, crescenza; preparat serwatkowy (MLEKO)], olej słonecznikowy, ekstrakt drożdżowy, sól jodowana, brokuły (2,4 %), LAKTOZA, ŚMIETANKA w proszku (2 %), przyprawy (czosnek w proszku, pieprz, gałka muszkatołowa, kurkuma), cebula w proszku, sól, aromaty (w tym MLEKO), białka MLEKA, tymianek, maltodekstryna
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia1870 kJ/446 kcal
Tłuszcz23 g
w tym kwasy nasycone8,9 g
Węglowodany43 g
w tym cukry5,0 g
Błonnik1,4 g
Białko14 g
Sól8,4 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja dzienna = 250 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Bez barwników Bez konserwantów Kompozycja serów, śmietanki oraz brokułów do przygotowania spaghetti 4 sery z brokułami.
Caractéristiques:gwarantujemy sposób na urozmaiconą dietę, doskonały smak
marque:Knorr
Nom du produit réglementé par la loi:Fix spaghetti 4 sery z brokułami.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recettes:Przygotuj: 300 g makaronu (np. spaghetti) 50 ml śmietany 250 ml wody Sposób przygotowania: 1) Fix wymieszaj z 250 ml wody i 50 ml śmietany. 2) Gotuj przez 3-5 minut, od czasu do czasu mieszając. 3) Połącz z makaronem ugotowanym na sposób al dente. Rada: 1) Jeśli chcesz, aby danie miało bardziej kremowy charakter, wodę z przepisu podstawowego możesz zastąpić w całości śmietaną. Roślinna inspiracja: 1) Do dekoracji użyj prażone płatki migdałów lub garść orzechów włoskich, które podkreślą smak brokułów. 2) Wzbogać smak sosu ugotowanymi różyczkami kalafiora lub brokuła.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de betteraves 14 g
    130,71zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-01-31
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe avec des croûtons 17 g
    108,24zł/kg

    prix: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
    soupe de pois avec des croûtons 21 g
    90,48zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration 2027-02-28
    Knorr une tasse de soupe de pâtes Knorr une tasse de soupe de pâtes
    de tomates en poudre 19 g
    100,00zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-05-30
    Vifon soupe instantanée poulet en Vifon soupe instantanée poulet en
    poudre d'or doux 70 g
    34,71zł/kg

    prix: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-08-30
    Knorr soupe au fromage nudle Knorr soupe au fromage nudle
    poudre aux herbes 61 g
    49,02zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    date d'expiration 2027-05-30
    Winiary sauce idée en poudre pour Winiary sauce idée en poudre pour
    g ... poulet en sauce à la crème - une herbe , 30 30 g
    148,67zł/kg

    prix: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-05-30
    Knorr Knorr Accueil goûte la Knorr Knorr Accueil goûte la
    soupe de betteraves 53 g
    84,91zł/kg

    prix: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration
    2027-01-30
    Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
    Knorr rôti lumineux 25 g
    184,80zł/kg

    prix: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-05-30
    Knorr Tasse de fromage Knorr chaud Knorr Tasse de fromage Knorr chaud
    et croûtons 22 g
    86,36zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-05-30
    Knorr Knorr Gorący Kubek zupa Knorr Knorr Gorący Kubek zupa
    12 g
    158,33zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-05-30
    Knorr Hot Mug Knorr poudre de Knorr Hot Mug Knorr poudre de
    soupe soupe de concombre avec des croûtons 13 g
    146,15zł/kg

    prix: 1,90 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom Knorr Tasse Knorr Hot Mushroom
    soup with croutons 15 g
    122,00zł/kg

    prix: 1,83 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration 2026-12-30
    Knorr Knorr Sos sałatkowy Knorr Knorr Sos sałatkowy
    date d'expiration 2027-10-30
    Knorr Knorr Rosół wołowy Knorr Knorr Rosół wołowy
    date d'expiration 2027-09-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5