sel gemme iodé

o'Sole
55
bdbsel gemme iodé
55
Doskonała do kiszenia ogorkowsel gemme iodé
44sel gemme iodé
Sól kamienna doskonale nadaje się do przygotowania przetworów na zimę: ogórków, kapusty kiszonej i innych domowych marynat. Sól kamienna wydobywana jest w kopalniach soli. Uznawana jest za najstarszy na świecie środek konserwujący. Sól kamienna o'Sole pozwala cieszyć się smakiem doskonałych przetworów w Twojej kuchni przez cały rok.
sel gemme iodésel gemme iodé
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

3,51 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977004016

5900977004016

prix: 3,51 zł

acheter 10 szt. pour 3.46 zł/szt
3.51 PLN 2028-09-30 NewCondition
sól NaCl - min. 97 %
Sól kamienna doskonale nadaje się do przygotowania przetworów na zimę: ogórków, kapusty kiszonej i innych domowych marynat. Sól kamienna wydobywana jest w kopalniach soli. Uznawana jest za najstarszy na świecie środek konserwujący. Sól kamienna o'Sole pozwala cieszyć się smakiem doskonałych przetworów w Twojej kuchni przez cały rok.
Caractéristiques:doskonała do ogórków
marque:o'Sole
Nom du produit réglementé par la loi:Sól kamienna do przetworów, niejodowana.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data, numer partii i kraj pochodzenia z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu.
Recettes:Przepis na ogórki kiszone po staropolsku: Na dno litrowego słoika włożyć: 1 ząbek czosnku, około 2 cm kawałek chrzanu, 4 ziarna ziela angielskiego, 1 liść laurowy, 10 ziaren pieprzu czarnego, gałązkę kopru. Następnie dość ściśle ułożyć w nim umyte ogórki. Całość zalać przegotowaną, ciepłą wodą z solą kamienną o'Sole (1,5 łyżki soli na 1 litr ciepłej wody). Po około 2 tygodniach ogórki kiszone są gotowe. Smacznego!
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • R.O. , 2021-05-27 16:36:00bdb
  • Anna , 2015-09-12 23:25:31Doskonała do kiszenia ogorkow



o'Sole sel gemme o'Sole sel gemme
1 kg

prix: 3,49 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-08-30
o'Sole sel de table iodé o'Sole sel de table iodé
1 kg

prix: 3,49 zł

PLN
1
18
Bio Planet Crystalline Planet Sól Bio Planet Crystalline Planet Sól
Himalajska 1 kg

prix: 10,79 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-08-31
Radix Radix-Bis sel gemme Radix Radix-Bis sel gemme
1 kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
3
Bio Planet Crystalline Planet Sól Bio Planet Crystalline Planet Sól
Kłodawska 600 g
10,63zł/kg

prix: 6,38 zł

PLN
1
2
Salvita Sel de potassium Salvita Sel de potassium
alimentaire de Wieliczka Salvita 250g 250 g
46,36zł/kg

prix: 11,59 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-10-30
La mine de sel de Wieliczka sel La mine de sel de Wieliczka sel
500g Salvita 500 g
23,98zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-05-30
o'Sole mer ? grossière de sel o'Sole mer ? grossière de sel
iodé 900 g
4,22zł/kg

prix: 3,80 zł

PLN
1
10
o'Sole sel comestible iodé o'Sole sel comestible iodé
évaporé amende 1 kg

prix: 3,50 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2028-07-25
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5