l'huile de canola huile vierge , graines de lin et de germe de blé

Kujawski Olej Kujawski 3 ziarna\nOlej rzepakowy z olejami z siemienia lnianego i pszenicy

Cechy:
z pierwszego tłoczenia
l'huile de canola huile vierge , graines de lin et de germe de blél'huile de canola huile vierge , graines de lin et de germe de blé
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-03

pojemność

cena za litr

19,99 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012003196

5900012003196

prix: 14,99 zł

14.99 PLN 2027-10-03 NewCondition
rafinowane oleje roślinne (olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 97%, olej z siemienia lnianego 2,8%, olej z kiełków pszenicy 0,2%) , przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ / 90 kcal
Białko0 g
Węglowodany0 g
Tłuszcz10 g
w tym:
kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone6,3 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone3,0 g
cholesterol 0 mg

Olej Kujawski 3 ziarna
Olej rzepakowy z olejami z siemienia lnianego i pszenicy

Cechy:
z pierwszego tłoczenia
marque:Kujawski
Autres informations:Butelka zawiera 69 łyżek stołowych.
Adresse du producteur:ZT Kruszwica S.A.
ul. Niepodległości 42
88-150 Kruszwica
Alce Nero huile d'olive extra Alce Nero huile d'olive extra
vierge 750 ml
93,83zł/l

prix: 70,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-08-23
Brochenin omega d'huile de Brochenin omega d'huile de
tournesol 6 j bio 750 ml
30,12zł/l

prix: 22,59 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-01
Kujawski l'huile de canola Kujawski l'huile de canola
1 litr

prix: 12,18 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-03-04
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
91,96zł/l

prix: 22,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-17
Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-25
Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-06
Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
z oliwek 500 ml
58,28zł/l

prix: 29,14 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-08-27
Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
94,44zł/l

prix: 23,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-16
Kujawski huile d'olive vierge à Kujawski huile d'olive vierge à
l'ail 250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-18
Kujawski huile vierge au basilic Kujawski huile vierge au basilic
250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-30
Kujawski huile vierge de tomates Kujawski huile vierge de tomates
ail et basilic 250 ml
38,80zł/l

prix: 9,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-11-19
PRIX RÉDUIT -10%
Kujawski Kujawski Olej lniany Kujawski Kujawski Olej lniany
250 ml
28,76zł/l

prix: 7,19 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-21
Kujawski Kujawski Olej Kujawski Kujawski Olej
słonecznikowy 250 ml
42,56zł/l

prix: 10,64 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-01-22
Kujawski Kujawski Olej rzepakowy Kujawski Kujawski Olej rzepakowy
250 ml
38,72zł/l

prix: 9,68 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-10-16
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5