riz sauvage écologique

Bio Planet

Ekologiczny ryż dziki charakteryzuje się zbożowym smakiem i orzechowym aromatem. Nadaje potrawom oryginalny wygląd i smak. Wyśmienicie nadaje się do dań egzotycznych i sałatek, doskonale komponuje się z dziczyzną, drobiem, rybami i owocami morza.

riz sauvage écologiqueriz sauvage écologique
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-24

pojemność

cena za kilogram

139,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660275

5907814660275

prix: 34,99 zł

acheter 6 szt. pour 34.46 zł/szt
34.99 PLN 2027-04-24 NewCondition

ekologiczny ryż dziki 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1508 kJ/356 kcal
Tłuszcz 1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 69 g
w tym cukry 2,5 g
Błonnik 6,2 g
Białko 15 g
Sól 0,02 g


Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.


Ekologiczny ryż dziki charakteryzuje się zbożowym smakiem i orzechowym aromatem. Nadaje potrawom oryginalny wygląd i smak. Wyśmienicie nadaje się do dań egzotycznych i sałatek, doskonale komponuje się z dziczyzną, drobiem, rybami i owocami morza.


marque:

Bio Planet


Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
quinoa 250 g
44,76zł/kg

prix: 11,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-30
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
quinoa 250 g
42,32zł/kg

prix: 10,58 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-07
Kupiec riz blanc Kupiec riz blanc
1 kg

prix: 8,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-31
Kupiec riz étuvé 4 sacs Kupiec riz étuvé 4 sacs
400 g
17,03zł/kg

prix: 6,81 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-06-30
Sonko riz blanc à grain long Sonko riz blanc à grain long
1 kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-02
Kupiec riz blanc à grain long 4 Kupiec riz blanc à grain long 4
sacs de 100g 400 g
12,00zł/kg

prix: 4,80 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-08-30
Cenos à grains longs 4x100g de Cenos à grains longs 4x100g de
riz blanc 400. g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-09-30
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5