serviettes hygiéniques classiques 8 de nuit

Always Śpij spokojnie dzięki podpaskom ze skrzydełkami Always Maxi Profresh Night (Rozmiar 4). Zaprojektowane specjalnie z myślą o obfitym krwawieniu podpaski z ultrachłonnym wkładem zapewniają doskonałą, zaawansowaną ochronę przed przeciekaniem. Miękka powłoczka zapewnia maksymalny komfort noszenia, a grubsza konstrukcja zapewnia poczucie pewności siebie i ochronę przez całą noc.
serviettes hygiéniques classiques 8 de nuitserviettes hygiéniques classiques 8 de nuit
masa netto

masa netto

8 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,79 zł / szt.

kraj

Pays d'origine

Ukraina

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4015400260837

4015400260837

prix: 6,32 zł

6.32 PLN NewCondition
Śpij spokojnie dzięki podpaskom ze skrzydełkami Always Maxi Profresh Night (Rozmiar 4). Zaprojektowane specjalnie z myślą o obfitym krwawieniu podpaski z ultrachłonnym wkładem zapewniają doskonałą, zaawansowaną ochronę przed przeciekaniem. Miękka powłoczka zapewnia maksymalny komfort noszenia, a grubsza konstrukcja zapewnia poczucie pewności siebie i ochronę przez całą noc.
Caractéristiques:Podpaski higieniczne z miękkim wkładem ochronnym, Ochrona przed przeciekaniem z każdej strony, Ultrachłonny wkład na obfite krwawienie, Miękka powłoczka zwiększa komfort noszenia, Ze skrzydełkami, które utrzymują podpaskę na miejscu, Zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance, Pakowane pojedynczo, abyś zawsze mogła mieć je przy sobie, Szersze z tyłu, w porównaniu z Always Maxi Normal
Avertissement de sécurité:Not Applicable
marque:Always
Type d'emballage:Saszetka
Pays d'origine:Ukraina
Adresse du producteur:Procter & Gamble Service Gmbh, 65823 Schwalbach am Taunus
Ziaja intima hygiène intime Ziaja intima hygiène intime
lavage pêche 500.00 ml
22,48zł/l

prix: 11,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
Ziaja liquide crémeux pour Ziaja liquide crémeux pour
protection l'hygiène intime avec de l'acide lactique de 200 ml
41,40zł/l

prix: 8,28 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2028-07-30
Naturella économie parfums Naturella économie parfums
une lotion crémeuse à la camomille Maxi classiques de nuit serviettes hygiéniques avec 16 szt.

prix: 10,71 zł

PLN
1
3
Organyc Organyc naturelle lavage Organyc Organyc naturelle lavage
à l'hygiène intime avec Camomille 250 ml
143,96zł/l

prix: 35,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-03-30
Ziaja Ziaja Kremowy płyn Ziaja Ziaja Kremowy płyn
do higieny 500 ml
27,78zł/l

prix: 13,89 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-07-30
Ziaja Ziaja Kremowy płyn Ziaja Ziaja Kremowy płyn
do higieny 500 ml
27,56zł/l

prix: 13,78 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-08-30
Bocoton Bocoton Chusteczki Bocoton Bocoton Chusteczki
do higieny 20 szt.

prix: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Ziaja Normalizująca pianka
250 ml
49,44zł/l

prix: 12,36 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-09-30
Always Classique normale 4 gouttes Always Classique normale 4 gouttes
sanitaire 10 szt.

prix: 6,30 zł

PLN
1
8
Always Serviettes hygiéniques Always Serviettes hygiéniques
maxi classiques 5 gouttes 9 szt.

prix: 6,31 zł

PLN
1
6
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5