Ziaja
51
Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku. codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. - Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. - Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. - Zmniejsza uczucie dyskomfortu. - Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. - Niezbędny do prawidłowej pielęgnacji i higieny intymnej. formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH fizjologiczne Preparat testowany dermatologicznie
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

27,78 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887018681

5901887018681

prix: 13,89 zł

13.89 PLN 2028-07-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Panthenol, Allantoin, Glycol Distearate, Laureth-4, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal
Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku. codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. - Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. - Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. - Zmniejsza uczucie dyskomfortu. - Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. - Niezbędny do prawidłowej pielęgnacji i higieny intymnej. formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH fizjologiczne Preparat testowany dermatologicznie
Caractéristiques:z kwasem mlekowym
marque:Ziaja
Préparation et utilisation:Sposób użycia: Do mycia stosować niewielką ilość płynu, dokładnie spłukać.
Type d'emballage:Pompka
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja intima hygiène intime Ziaja intima hygiène intime
    lavage pêche 500.00 ml
    22,48zł/l

    prix: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-04-30
    Ziaja Ziaja Kremowy płyn Ziaja Ziaja Kremowy płyn
    do higieny 500 ml
    27,56zł/l

    prix: 13,78 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-08-30
    Organyc Organyc naturelle lavage Organyc Organyc naturelle lavage
    à l'hygiène intime avec Camomille 250 ml
    143,96zł/l

    prix: 35,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2029-03-30
    Ziaja liquide crémeux pour Ziaja liquide crémeux pour
    protection l'hygiène intime avec de l'acide lactique de 200 ml
    41,40zł/l

    prix: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration
    2028-07-30
    Naturella économie parfums Naturella économie parfums
    une lotion crémeuse à la camomille Maxi classiques de nuit serviettes hygiéniques avec 16 szt.

    prix: 10,71 zł

    PLN
    1
    3
    Always serviettes hygiéniques Always serviettes hygiéniques
    classiques 8 de nuit 8 szt.

    prix: 6,32 zł

    PLN
    1
    6
    Bocoton Bocoton Chusteczki Bocoton Bocoton Chusteczki
    do higieny 20 szt.

    prix: 8,69 zł

    PLN
    1
    3
    Ziaja Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Ziaja Normalizująca pianka
    250 ml
    49,44zł/l

    prix: 12,36 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2028-09-30
    Ziaja Lait Dairy chèvre compresse Ziaja Lait Dairy chèvre compresse
    , savon de douche crémeuse 500 ml
    21,68zł/l

    prix: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2029-02-28
    Ziaja beurre de cacao , savon de Ziaja beurre de cacao , savon de
    douche crémeuse 500 ml
    21,68zł/l

    prix: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-02-28
    Ziaja Olive savon dans la douche , Ziaja Olive savon dans la douche ,
    climatiseur naturel de la peau 500 ml
    21,68zł/l

    prix: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2029-02-28
    Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
    types de peaux matures 200 ml
    49,20zł/l

    prix: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-12-31
    Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
    normale, sèche 200 ml
    43,10zł/l

    prix: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2028-10-30
    Ziaja souci lotion peau normale, Ziaja souci lotion peau normale,
    sèche 200 ml
    61,40zł/l

    prix: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-12-31
    Ziaja de - faire un maquillage des Ziaja de - faire un maquillage des
    yeux liquide décapant à deux phases 120 ml
    81,50zł/l

    prix: 9,78 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-02-28
    Ziaja crème naturelle teint Ziaja crème naturelle teint
    olivâtre sèche, normale 50 ml
    162,80zł/l

    prix: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2028-08-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5