Ziaja codzienna higiena regenerująco-łagodząca\nPłyn z kwasem laktobionowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych.\n- Wzmacnia czynność bariery naskórkowej.\n- Wpływa kojąco na drobne otarcia i zaczerwienienia naskórka.\n- Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.\nkremowa konsystencja\nnie zawiera mydła i barwników\ndelikatnie perfumowana
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-08-30

pojemność

cena za litr

27,56 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887018704

5901887018704

prix: 13,78 zł

13.78 PLN 2028-08-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Panthenol, Allantoin, Lactobionic Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Styrene/Acrylates Copolymer, Coco Glucoside, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Hydroxycitronellal
codzienna higiena regenerująco-łagodząca
Płyn z kwasem laktobionowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu stanów zapalnych.
- Wzmacnia czynność bariery naskórkowej.
- Wpływa kojąco na drobne otarcia i zaczerwienienia naskórka.
- Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.
kremowa konsystencja
nie zawiera mydła i barwników
delikatnie perfumowana
Caractéristiques:wzmacnia naturalny system ochronny, zapobiega podrażnieniom, redukuje ryzyko wystąpienia infekcji, rozpoznawalny pH fizjologiczne, niezbędny do prawidłowej higieny intymnej, bezpieczny dermatologicznie i ginekologicznie, preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie
marque:Ziaja
Préparation et utilisation:Sposób użycia: Do mycia stosować niewielką ilość płynu, dokładnie spłukać.
Type d'emballage:Dozownik
Adresse du producteur:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Adresse de retour:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Ziaja intima hygiène intime Ziaja intima hygiène intime
lavage pêche 500.00 ml
22,48zł/l

prix: 11,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
Ziaja Ziaja Kremowy płyn Ziaja Ziaja Kremowy płyn
do higieny 500 ml
27,78zł/l

prix: 13,89 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-07-30
Ziaja liquide crémeux pour Ziaja liquide crémeux pour
protection l'hygiène intime avec de l'acide lactique de 200 ml
41,40zł/l

prix: 8,28 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2028-07-30
Naturella économie parfums Naturella économie parfums
une lotion crémeuse à la camomille Maxi classiques de nuit serviettes hygiéniques avec 16 szt.

prix: 10,71 zł

PLN
1
3
Always serviettes hygiéniques Always serviettes hygiéniques
classiques 8 de nuit 8 szt.

prix: 6,32 zł

PLN
1
6
Organyc Organyc naturelle lavage Organyc Organyc naturelle lavage
à l'hygiène intime avec Camomille 250 ml
143,96zł/l

prix: 35,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-03-30
Bocoton Bocoton Chusteczki Bocoton Bocoton Chusteczki
do higieny 20 szt.

prix: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Ziaja Normalizująca pianka
250 ml
49,44zł/l

prix: 12,36 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-09-30
Ziaja Lait Dairy chèvre compresse Ziaja Lait Dairy chèvre compresse
, savon de douche crémeuse 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja beurre de cacao , savon de Ziaja beurre de cacao , savon de
douche crémeuse 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-02-28
Ziaja Olive savon dans la douche , Ziaja Olive savon dans la douche ,
climatiseur naturel de la peau 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
types de peaux matures 200 ml
49,20zł/l

prix: 9,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
normale, sèche 200 ml
43,10zł/l

prix: 8,62 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-10-30
Ziaja souci lotion peau normale, Ziaja souci lotion peau normale,
sèche 200 ml
61,40zł/l

prix: 12,28 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
Ziaja de - faire un maquillage des Ziaja de - faire un maquillage des
yeux liquide décapant à deux phases 120 ml
81,50zł/l

prix: 9,78 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-02-28
Ziaja crème naturelle teint Ziaja crème naturelle teint
olivâtre sèche, normale 50 ml
162,80zł/l

prix: 8,14 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5