basilic assaisonnement pour les plats avec la mise à disposition sur le revers

Prymat
53basilic assaisonnement pour les plats avec la mise à disposition sur le revers
Warto wiedzieć: Bazylia powinna być dodawana do potrawy tuż przed końcem gotowania. Jej aromat doskonale komponuje się z czosnkiem. Pasuje do: - mięsa drobiowego - jaj - twarogu - sałatek - galaret - zup - sosów Nietypowe zastosowanie: Bazylia suszona podkreśla smak cierpkich warzyw, np. kiszonej kapusty.
basilic assaisonnement pour les plats avec la mise à disposition sur le reversbasilic assaisonnement pour les plats avec la mise à disposition sur le revers
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

199,00 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000604

5901135000604

prix: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-03-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Bazylia powinna być dodawana do potrawy tuż przed końcem gotowania. Jej aromat doskonale komponuje się z czosnkiem. Pasuje do: - mięsa drobiowego - jaj - twarogu - sałatek - galaret - zup - sosów Nietypowe zastosowanie: Bazylia suszona podkreśla smak cierpkich warzyw, np. kiszonej kapusty.
Caractéristiques:pełne aromatu zioła i przyprawy
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Bazylia suszona.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Cykoria Cykoria Bazylia Cykoria Cykoria Bazylia
    10 g
    185,00zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2028-03-30
    Prymat thym effacé Prymat thym effacé
    10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2029-02-28
    Prymat livèche feuille Prymat livèche feuille
    10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-30
    Dary Natury Dary Natury Liść Dary Natury Dary Natury Liść
    laurowy BIO 10 g
    681,00zł/kg

    prix: 6,81 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-03-03
    Cykoria Cykoria Susz z liści Cykoria Cykoria Susz z liści
    Pietruszki 10 g
    176,00zł/kg

    prix: 1,76 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-05-30
    Cykoria Cykoria Susz z liści Cykoria Cykoria Susz z liści
    Kopru 10 g
    176,00zł/kg

    prix: 1,76 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-09-30
    Cykoria Cykoria Oregano Cykoria Cykoria Oregano
    10 g
    176,00zł/kg

    prix: 1,76 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-05-30
    Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
    20 g
    105,00zł/kg

    prix: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
    Cayenne 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-02-28
    Prymat classique grill Prymat classique grill
    assaisonnement 20g

    prix: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
    8 g
    248,75zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-30
    Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
    date d'expiration 2028-05-30
    Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
    40 g
    55,50zł/kg

    prix: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-01-30
    Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
    ) hachées 15 g
    132,67zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-02-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5