produit de la farine de maïs de l'agriculture écologique

Bio Planet

Ekologiczna mąka kukurydziana otrzymana ze zmielonego ziarna kukurydzy. Polecamy do wypieku ciast, babeczek, chleba, placków, wafli. Doskonale nadaje się również do panierowania, na tortille oraz jako dodatek do placków ziemniaczanych, deserów i puddingów. Służy jako zagęszczacz do zup i sosów.

produit de la farine de maïs de l'agriculture écologiqueproduit de la farine de maïs de l'agriculture écologique
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-15

pojemność

cena za kilogram

13,93 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814663801

5907814663801

prix: 5,57 zł

5.57 PLN 2027-01-15 NewCondition

ekologiczna mąka kukurydziana 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1476 kJ/350 kcal
Tłuszcz - 5,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,8 g
Węglowodany - 66 g
w tym cukry - 2,9 g
Błonnik - 8,6 g
Białko - 5,9 g
Sól - 0 g


Ekologiczna mąka kukurydziana otrzymana ze zmielonego ziarna kukurydzy. Polecamy do wypieku ciast, babeczek, chleba, placków, wafli. Doskonale nadaje się również do panierowania, na tortille oraz jako dodatek do placków ziemniaczanych, deserów i puddingów. Służy jako zagęszczacz do zup i sosów.


marque:

Bio Planet


Radix Radix-Bis de fécule de Radix Radix-Bis de fécule de
maïs 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-31
Bio Planet Farine de amarante bio Bio Planet Farine de amarante bio
400 g
30,80zł/kg

prix: 12,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-04-30
Radix Radix-Bis maka owsiana Radix Radix-Bis maka owsiana
400 g
13,53zł/kg

prix: 5,41 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-22
Bio Planet Planet Organic BIO Bio Planet Planet Organic BIO
farine de lin 400 g
15,70zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-02-17
Bio Planete Bio Planet Mąka Bio Planete Bio Planet Mąka
kasztanowa 400 g
48,63zł/kg

prix: 19,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-02-28
Bio Planet Bio Planet Migdały Bio Planet Bio Planet Migdały
mielone 400 g
99,70zł/kg

prix: 39,88 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-31
Amylon Amylon skrobia kukurydziana Amylon Amylon skrobia kukurydziana
BIO 200 g
39,35zł/kg

prix: 7,87 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-11-18
Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
450 g
11,78zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-12
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5