bio penne complet épeautre

Alce Nero

Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki z PSZENICY płaskurki z pełnego przemiału. Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.

bio penne complet épeautrebio penne complet épeautre
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-04-09

pojemność

cena za kilogram

31,02 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004120020

8009004120020

prix: 15,51 zł

15.51 PLN 2029-04-09 NewCondition

mąka z PSZENICY płaskurki*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1539 kJ/342 kcal
Tłuszcz - 1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g
Węglowodany - 67 g
w tym cukry - 2,9 g
Błonnik - 5,7 g
Białko - 12 g
Sól - 0 g


Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki z PSZENICY płaskurki z pełnego przemiału. Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.


marque:

Alce Nero


Melissa Spaghetti primo gusto n ° Melissa Spaghetti primo gusto n °
6 500 g
10,80zł/kg

prix: 5,40 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2029-04-03
Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
semoule bio 500 g
18,78zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
épeautre 500 g
30,34zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-28
Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
500 g
32,26zł/kg

prix: 16,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-08-22
Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
fusilli 500 g
23,64zł/kg

prix: 11,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-11
Alce Nero Bio épeautre spaghetti Alce Nero Bio épeautre spaghetti
500 g
31,98zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-12-16
Alce Nero Ensemble penne de blé Alce Nero Ensemble penne de blé
biologique 500 g
18,72zł/kg

prix: 9,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero Farfalle pasta (semoule Alce Nero Farfalle pasta (semoule
) 500g BIO - ALCE NERO 500 g
18,76zł/kg

prix: 9,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-05-06
Alce Nero bio fusilli pâtes Alce Nero bio fusilli pâtes
complètes épeautre 500 g
31,62zł/kg

prix: 15,81 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-02-01
Alce Nero Épeautre bio pâtes Alce Nero Épeautre bio pâtes
fusilli 500 g
30,40zł/kg

prix: 15,20 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-03-17
Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
espresso commerce équitable 250 g
190,32zł/kg

prix: 47,58 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-17
Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
arabica moka commerce équitable 250 g
181,76zł/kg

prix: 45,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-10
Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
191,96zł/kg

prix: 47,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-17
Alce Nero huile d'olive extra Alce Nero huile d'olive extra
vierge 750 ml
93,83zł/l

prix: 70,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-08-23
Alce Nero miel d'oranger Alce Nero miel d'oranger
400 g
106,70zł/kg

prix: 42,68 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-09-30
Alce Nero Le miel d'acacia BIO Alce Nero Le miel d'acacia BIO
400 g
146,70zł/kg

prix: 58,68 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-12-02
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5