Amylon
51
BIO
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-23

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006668187

8594006668187

prix: 1,99 zł

1.99 PLN 2027-07-23 NewCondition
Amylon
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amylon Sucre vanillé bio Amylon Sucre vanillé bio
    20 g
    210,50zł/kg

    prix: 4,21 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2027-12-11
    BIOVEGAN Biovegan Cukier waniliowy BIOVEGAN Biovegan Cukier waniliowy
    32 g
    287,19zł/kg

    prix: 9,19 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-01-31
    Amylon Amylon Cukier wanilią Amylon Amylon Cukier wanilią
    bourbon 8 g
    270,00zł/kg

    prix: 2,16 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-09-08
    Amylon Amylon Kisiel cytrynowy Amylon Amylon Kisiel cytrynowy
    30 g
    87,33zł/kg

    prix: 2,62 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-12-08
    Amylon Amylon Kisiel truskawkowy Amylon Amylon Kisiel truskawkowy
    30 g
    79,67zł/kg

    prix: 2,39 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-05-25
    Amylon Amylon Kisiel instant Amylon Amylon Kisiel instant
    o smaku 30 g
    80,67zł/kg

    prix: 2,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-16
    Amylon Amylon skrobia kukurydziana Amylon Amylon skrobia kukurydziana
    BIO 200 g
    39,35zł/kg

    prix: 7,87 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-11-18
    Amylon Amylon Bio Pudding à la Amylon Amylon Bio Pudding à la
    vanille 40 g
    108,75zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-12
    Amylon Amylon BIO gluten Pouding Amylon Amylon BIO gluten Pouding
    au chocolat gratuit 40 g
    99,75zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-01-20
    Amylon Amylon Baking poudre de Amylon Amylon Baking poudre de
    gluten de BIO libre 12 g
    151,67zł/kg

    prix: 1,82 zł

    PLN
    1
    32
    date d'expiration 2028-02-06
    Amylon Amylon gelée à saveur de Amylon Amylon gelée à saveur de
    fraise BIO gluten libre 40 g
    119,25zł/kg

    prix: 4,77 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-08-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5