La mine de sel de Wieliczka sel 500g Salvita

La mine de sel de Wieliczka sel 500g SalvitaLa mine de sel de Wieliczka sel 500g Salvita
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

23,98 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907786841412

5907786841412

prix: 11,99 zł

11.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Radix Radix-Bis sel fin de mer Radix Radix-Bis sel fin de mer
500 g
7,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-12-31
Salvita Sel de potassium Salvita Sel de potassium
alimentaire de Wieliczka Salvita 250g 250 g
46,36zł/kg

prix: 11,59 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-10-30
o'Sole mer ? grossière de sel o'Sole mer ? grossière de sel
iodé 900 g
4,22zł/kg

prix: 3,80 zł

PLN
1
10
Kujawska sel iodé vide Kujawska sel iodé vide
date d'expiration 2028-03-21
o'Sole sel comestible iodé o'Sole sel comestible iodé
évaporé amende 1 kg

prix: 3,50 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2028-07-25
o'Sole sel gemme o'Sole sel gemme
1 kg

prix: 3,49 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-08-30
Prymat sel nitrite Prymat sel nitrite
50 g
47,40zł/kg

prix: 2,37 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-09-30
o'Sole sel gemme iodé o'Sole sel gemme iodé
1 kg

prix: 3,51 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2028-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5