gingembre haché

Prymat Warto wiedzieć: Imbir mielony ma intensywny, lekko gorzkawy smak oraz silny korzenny aromat z odświeżającą, słodkawą nutą. Pasuje do: - dań kuchni azjatyckiej - owoców morza - herbaty - pierników - puddingów - pikli Nietypowe zastosowanie: Szczyptę imbiru warto dodać do rosołu czy egzotycznych bulionów.
gingembre hachégingembre haché
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-03-31

pojemność

cena za kilogram

132,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000659

5901135000659

prix: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-03-31 NewCondition
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Imbir mielony ma intensywny, lekko gorzkawy smak oraz silny korzenny aromat z odświeżającą, słodkawą nutą. Pasuje do: - dań kuchni azjatyckiej - owoców morza - herbaty - pierników - puddingów - pikli Nietypowe zastosowanie: Szczyptę imbiru warto dodać do rosołu czy egzotycznych bulionów.
Caractéristiques:pełne aromatu zioła i przyprawy
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Imbir mielony.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
) hachées 15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-02-28
Prymat quatre-épices Prymat quatre-épices
15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2029-06-30
Prymat cannelle hachée Prymat cannelle hachée
15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-06-30
Prymat poivre blanc haché Prymat poivre blanc haché
15 g
148,00zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-02-28
Prymat poivre coloré granulaire Prymat poivre coloré granulaire
15 g
148,00zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-30
Prymat genévrier fruits Prymat genévrier fruits
15 g
142,00zł/kg

prix: 2,13 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-02-28
Cykoria Cykoria Goździki Cykoria Cykoria Goździki
15 g
199,33zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
21
date d'expiration 2028-02-28
Cykoria Cykoria Kurkuma mielona Cykoria Cykoria Kurkuma mielona
15 g
116,00zł/kg

prix: 1,74 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2028-06-30
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
date d'expiration 2028-05-30
Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
40 g
55,50zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5