RUNOLAND forêt écologique confiture de petits fruits avec addition de jus de pomme

Runoland

Produkt pasteryzowany. Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego. Produkt otrzymany przez wysmażanie owoców. Zawiera naturalnie wystepujące cukry.

RUNOLAND forêt écologique confiture de petits fruits avec addition de jus de pommeRUNOLAND forêt écologique confiture de petits fruits avec addition de jus de pomme
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

69,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641002901

5901641002901

prix: 13,82 zł

13.82 PLN 2027-10-30 NewCondition

jagoda czarna* (Vaccinium myrtillus) (60 %), zagęszczony sok jabłkowy* (33 %), woda, substancja zagęszczająca: pektyny. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚC ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 515 kJ/123 kcal
Tłuszcz - 0,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,1 g
Węglowodany - 30 g
w tym cukry - 4,5 g
Białko - 1,2 g
Sól - 0 g


Produkt pasteryzowany. Sporządzono z 60 g owoców na 100 g wyrobu gotowego. Produkt otrzymany przez wysmażanie owoców. Zawiera naturalnie wystepujące cukry.


Runoland confiture écologique Runoland confiture écologique
BIO
confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme
avec des fraises avec addition de jus de pomme 200 g
56,60zł/kg

prix: 11,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-30
Stovit Stovit Dżem z czarnej Stovit Stovit Dżem z czarnej
date d'expiration
2027-03-30
Łowicz Łowicz Dżem truskawka Łowicz Łowicz Dżem truskawka
date d'expiration
2027-05-30
Łowicz Łowicz Dżem malina Łowicz Łowicz Dżem malina
date d'expiration
2027-07-30
Łowicz Łowicz Dżem czarna Łowicz Łowicz Dżem czarna
i czerwona 200 g
47,70zł/kg

prix: 9,54 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-04-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Runoland mariné bio cabage Runoland mariné bio cabage
680 g
14,38zł/kg

prix: 9,78 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-01
Runoland Cèpes séchés bio Runoland Cèpes séchés bio
20 g
499,50zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
BIO 300 g
106,63zł/kg

prix: 31,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-30
Runoland Runoland ogórki Runoland Runoland ogórki
konserwowe 670 g
20,13zł/kg

prix: 13,49 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5