Firma RUNOLAND to nie tylko producent zdrowej żywności ekologicznej, ale przede wszystkim marka gwarantująca doskonałe w smaku produkty z warzyw i owoców. Naszą specjalnością jest przetwórstwo spożywcze, dzięki czemu możemy oferować Klientom takie rarytasy jak: grzyby marynowane i suszone, dżemy i konfitury z wiśni, truskawki, czy jagody. W naszym sklepie internetowym możesz kupić produkty marki Runoland z dostawą na jutro. Zamów przez internet za kwotę 200 zł, aby uzyskać darmową dostawę.

 
skipfruit
5901641002239 5901641002239 Runoland
Runoland Cèpes séchés bio Runoland Cèpes séchés bio
20 g
499,50zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Cèpes séchés bio
5 5
5 1 Runoland Cèpes séchés bio
 
5901641002901 5901641002901 Runoland
Runoland RUNOLAND forêt Runoland RUNOLAND forêt
addition de jus de pomme écologique confiture de petits fruits avec 200 g
69,10zł/kg

prix: 13,82 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-30
5901641001317 5901641001317 Runoland
Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
BIO 300 g
106,63zł/kg

prix: 31,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-30
5901641002222 5901641002222 Runoland
Runoland Runoland ogórki Runoland Runoland ogórki
konserwowe 670 g
20,13zł/kg

prix: 13,49 zł

PLN
1
3
Runoland Runoland ogórki
5 5
5 3 Runoland Runoland ogórki
date d'expiration 2027-08-30
5901641002918 5901641002918 Runoland
Runoland confiture écologique Runoland confiture écologique
BIO
confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme
avec des fraises avec addition de jus de pomme 200 g
56,60zł/kg

prix: 11,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-30
5901641003144 5901641003144 Runoland
Runoland mariné bio cabage Runoland mariné bio cabage
680 g
14,38zł/kg

prix: 9,78 zł

PLN
1
1
Runoland mariné bio cabage
4 5
4.5 6 Runoland mariné bio cabage
date d'expiration 2028-05-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5