Kupiec
51
masa netto

masa netto

105 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

51,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747175696

5906747175696

prix: 5,39 zł

5.39 PLN 2027-06-30 NewCondition
grys kukurydziany 69,4 %, kukurydza pełnoziarnista, kasza jaglana 7 %, olej słonecznikowy, sól morska, pieprz czarny mielony 0,15 %, emulgator: lecytyny (ze słonecznika)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1615 kJ / 382 kcal
Tłuszcz 3,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 75 g
w tym cukry 0,5 g
Błonnik 8 g
Białko 8,2 g
Sól 0,68 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal)
Opakowanie zawiera około 20 porcji.

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Sezam : Może zawierać
wysoka zawartość błonnika pokarmowego
marque:Kupiec
À propos de la marque:Polska Marka Spróbuj innych smaków Kupiec Extra Slim Wafle kukurydziane z rozmarynem Kupiec Wafle ryżowe z solą morską
Nom du produit réglementé par la loi:Wafle kukurydziane z kaszą jaglaną i czarnym pieprzem.
Autres informations:Znak przekreślonego kłosa - PL-018-024
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu, szczelnie zamknięte.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia ul. Kupiecka 17 62-513 Krzymów
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kupiec Kupiec Wafle kukurydziane Kupiec Kupiec Wafle kukurydziane
    z solą 105 g
    51,24zł/kg

    prix: 5,38 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration
    2027-07-30
    Sonko gâteaux de riz naturelles Sonko gâteaux de riz naturelles
    130 g
    36,15zł/kg

    prix: 4,70 zł

    PLN
    1
    62
    date d'expiration 2027-09-15
    Sonko gâteaux de riz de sel de Sonko gâteaux de riz de sel de
    mer 130 g
    37,08zł/kg

    prix: 4,82 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-09-25
    Sonko gâteaux de riz de graines Sonko gâteaux de riz de graines
    de citrouille 130 g
    37,31zł/kg

    prix: 4,85 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2027-05-12
    Kupiec gâteaux de riz multigrains Kupiec gâteaux de riz multigrains
    20 % sans 90 g
    50,89zł/kg

    prix: 4,58 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-30
    Kupiec gâteaux de riz Kupiec gâteaux de riz
    traditionnels 90 g
    51,67zł/kg

    prix: 4,65 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-06-30
    Sonko gâteaux de riz avec le Sonko gâteaux de riz avec le
    tournesol 130 g
    38,38zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2027-05-31
    Kupiec de sucre en poudre Kupiec de sucre en poudre
    400 g
    11,48zł/kg

    prix: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-07-30
    Kupiec montagne de la farine Kupiec montagne de la farine
    d'avoine 400 g
    12,48zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-09-30
    Kupiec gruau instantané Kupiec gruau instantané
    400 g
    12,48zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-30
    Kupiec riz blanc Kupiec riz blanc
    1 kg

    prix: 8,28 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-03-31
    Kupiec riz étuvé 4 sacs Kupiec riz étuvé 4 sacs
    400 g
    17,03zł/kg

    prix: 6,81 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-06-30
    Kupiec semoule Kupiec semoule
    400 g
    12,78zł/kg

    prix: 5,11 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-03-30
    Kupiec gruau de sarrasin grillées Kupiec gruau de sarrasin grillées
    4 sacs 400 g
    14,98zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-07-31
    Kupiec riz blanc à grain long 4 Kupiec riz blanc à grain long 4
    sacs de 100g 400 g
    12,00zł/kg

    prix: 4,80 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-08-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5