liquide crémeux pour l'hygiène intime avec de l'acide lactique de protection

Ziaja codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. • Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. • Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. • Zmniejsza uczucie dyskomfortu. • Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
liquide crémeux pour l'hygiène intime avec de l'acide lactique de protectionliquide crémeux pour l'hygiène intime avec de l'acide lactique de protection
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

41,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887018698

5901887018698

prix: 8,28 zł

8.28 PLN 2028-07-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Panthenol, Allantoin, Glycol Distearate, Laureth-4, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal.
codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. • Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. • Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. • Zmniejsza uczucie dyskomfortu. • Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
Ziaja Ziaja płyn do higieny Ziaja Ziaja płyn do higieny
intymnej 200 ml
41,50zł/l

prix: 8,30 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja intima hygiène intime Ziaja intima hygiène intime
lavage pêche 500.00 ml
22,48zł/l

prix: 11,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
Naturella économie parfums Naturella économie parfums
une lotion crémeuse à la camomille Maxi classiques de nuit serviettes hygiéniques avec 16 szt.

prix: 10,71 zł

PLN
1
3
Always serviettes hygiéniques Always serviettes hygiéniques
classiques 8 de nuit 8 szt.

prix: 6,32 zł

PLN
1
6
Organyc Organyc naturelle lavage Organyc Organyc naturelle lavage
à l'hygiène intime avec Camomille 250 ml
143,96zł/l

prix: 35,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-03-30
Ziaja Ziaja Kremowy płyn Ziaja Ziaja Kremowy płyn
do higieny 500 ml
27,78zł/l

prix: 13,89 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-07-30
Ziaja Ziaja Kremowy płyn Ziaja Ziaja Kremowy płyn
do higieny 500 ml
27,56zł/l

prix: 13,78 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-08-30
Bocoton Bocoton Chusteczki Bocoton Bocoton Chusteczki
do higieny 20 szt.

prix: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Lait Dairy chèvre compresse Ziaja Lait Dairy chèvre compresse
, savon de douche crémeuse 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja beurre de cacao , savon de Ziaja beurre de cacao , savon de
douche crémeuse 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-02-28
Ziaja Olive savon dans la douche , Ziaja Olive savon dans la douche ,
climatiseur naturel de la peau 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
types de peaux matures 200 ml
49,20zł/l

prix: 9,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
normale, sèche 200 ml
43,10zł/l

prix: 8,62 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-10-30
Ziaja souci lotion peau normale, Ziaja souci lotion peau normale,
sèche 200 ml
61,40zł/l

prix: 12,28 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
Ziaja de - faire un maquillage des Ziaja de - faire un maquillage des
yeux liquide décapant à deux phases 120 ml
81,50zł/l

prix: 9,78 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-02-28
Ziaja crème naturelle teint Ziaja crème naturelle teint
olivâtre sèche, normale 50 ml
162,80zł/l

prix: 8,14 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5