assaisonnement des pommes de terre et les frites

Prymat
54assaisonnement des pommes de terre et les frites
Warto wiedzieć: Mieszanka o lekko ostrym smaku, z wyczuwalnym aromatycznym czosnkiem, kolendrą oraz delikatną nutą majeranku. Pasuje do: - ziemniaków pieczonych, smażonych i frytek - zapiekanek - placków ziemniaczanych Nietypowe zastosowanie: Doskonale nadaje się do przyprawienia farszu tradycyjnych ruskich pierogów.
assaisonnement des pommes de terre et les fritesassaisonnement des pommes de terre et les frites
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

93,20 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135010085

5901135010085

prix: 2,33 zł

2.33 PLN 2029-07-30 NewCondition
sól, czosnek (13,5 %), nasiona kolendry (10 %), papryka słodka, cebula, kminek, majeranek (3 %), liście kopru, cząber, nasiona kopru, pieprz czarny, chili
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna756 kJ / 181 kcal
Tłuszcz4,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany19 g
w tym cukry6,3 g
Białko8,4 g
Sól43,7 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Mieszanka o lekko ostrym smaku, z wyczuwalnym aromatycznym czosnkiem, kolendrą oraz delikatną nutą majeranku. Pasuje do: - ziemniaków pieczonych, smażonych i frytek - zapiekanek - placków ziemniaczanych Nietypowe zastosowanie: Doskonale nadaje się do przyprawienia farszu tradycyjnych ruskich pierogów.
Caractéristiques:bez dodatku glutaminianu sodu
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa do ziemniaków i frytek - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Cykoria Cykoria Curry Cykoria Cykoria Curry
    date d'expiration 2028-05-30
    Radix Radix-Bis Czubrica zielona Radix Radix-Bis Czubrica zielona
    25 g
    143,20zł/kg

    prix: 3,58 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-03-02
    Radix Radix-Bis Czubrica czerwona Radix Radix-Bis Czubrica czerwona
    25 g
    143,20zł/kg

    prix: 3,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-07-02
    Radix Radix-Bis Zioła Babci Jadzi Radix Radix-Bis Zioła Babci Jadzi
    25 g
    119,60zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-24
    Radix Radix-Bis 19 ziół Brata Radix Radix-Bis 19 ziół Brata
    Alberta 25 g
    143,20zł/kg

    prix: 3,58 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-07-02
    Prymat Prymat Przyprawa Prymat Prymat Przyprawa
    do kurczaka 25 g
    79,60zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2028-07-30
    Kamis curry Kamis curry
    date d'expiration 2029-01-25
    Prymat classique grill Prymat classique grill
    assaisonnement 20g

    prix: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
    20 g
    105,00zł/kg

    prix: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
    Cayenne 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-02-28
    Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
    8 g
    248,75zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-30
    Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
    revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2029-03-30
    Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
    date d'expiration 2028-05-30
    Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
    40 g
    55,50zł/kg

    prix: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-01-30
    Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
    ) hachées 15 g
    132,67zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2029-02-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5