Winnie mousse 100 % de fruits banane

Kubuś
56Winnie mousse 100 % de fruits banane
Winnie mousse 100 % de fruits bananeWinnie mousse 100 % de fruits banane
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

31,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901067400848

5901067400848

prix: 3,14 zł

3.14 PLN 2027-07-30 NewCondition
Kubuś Winnie mousse 100 % de Kubuś Winnie mousse 100 % de
fruits banane 100 g
29,90zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
przeciery z: jabłek (94 %) i bananów (6 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia225 kJ / 53 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany11 g
w tym cukry10 g
błonnik1,5 g
białko<0,5 g
sól<0,01 g
Cukier pochodzi wyłącznie z owoców

dobry skład!, bez dodatku cukru, porcja owoców, bez konserwantów, Polska Marka
Avertissement de sécurité:Uwaga! Zakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka.
marque:Kubuś
Nom du produit réglementé par la loi:Mus jabłkowo-bananowy. Pasteryzowany. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło błonnika.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Przechowuj w suchym i zacienionym miejscu.
Préparation et utilisation:Spożyj bezpośrednio po otwarciu.
Type d'emballage:Woreczek
Adresse du producteur:MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy
Adresse de retour:MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Kubuś mus 100 % fruits et carotte Kubuś mus 100 % fruits et carotte
    banane carotte 100 g
    29,90zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-02-28
    Dawtona Dawtona Drugie śniadanie Dawtona Dawtona Drugie śniadanie
    Mus 100% 100 g
    22,10zł/kg

    prix: 2,21 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-01-19
    PRIX RÉDUIT -10%
    Dawtona Dawtona Drugie śniadanie Dawtona Dawtona Drugie śniadanie
    Mus 100% 100 g
    19,50zł/kg

    prix: 1,95 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-01-07
    Alce Nero Alce Nero mus morelowy Alce Nero Alce Nero mus morelowy
    BIO 270 g
    81,44zł/kg

    prix: 21,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-05-20
    Alce Nero Alce Nero Strawberry Alce Nero Alce Nero Strawberry
    mousse BIO 270 g
    88,85zł/kg

    prix: 23,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-02-18
    Jamar Jamar Mus jabłkowy Jamar Jamar Mus jabłkowy
    260 g
    16,58zł/kg

    prix: 4,31 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration
    2029-01-31
    Owolovo OWOLOVO Wiśniowo Mus Owolovo OWOLOVO Wiśniowo Mus
    200 g
    21,90zł/kg

    prix: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-07-07
    Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Mus Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Mus
    owocowy 200 g
    21,90zł/kg

    prix: 4,38 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-04-08
    Kubuś jus de banane - carottes Kubuś jus de banane - carottes
    - pommes 300 ml
    12,90zł/l

    prix: 3,87 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-06-30
    Kubuś jus de carotte, de Kubuś jus de carotte, de
    framboise et de pomme 300 ml
    13,30zł/l

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-04-30
    Kubuś jus de carotte - pêche Kubuś jus de carotte - pêche
    - pomme 300 ml
    13,30zł/l

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-04-30
    Kubuś Kubuś Sok 100% Kubuś Kubuś Sok 100%
    850 ml
    7,36zł/l

    prix: 6,26 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-04-30
    Kubuś Kubuś Waterrr Kubuś Kubuś Waterrr
    500 ml
    6,90zł/l

    prix: 3,45 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration
    2027-03-30
    Kubuś Kubuś Waterrr Kubuś Kubuś Waterrr
    500 ml
    6,90zł/l

    prix: 3,45 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-03-30
    Kubuś Kubuś Sok 100% jabłko Kubuś Kubuś Sok 100% jabłko
    marchew 850 ml
    7,36zł/l

    prix: 6,26 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-04-30
    Kubuś Kubuś 100% Sok jabłkowy Kubuś Kubuś 100% Sok jabłkowy
    300 ml
    11,67zł/l

    prix: 3,50 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-04-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5