Wedel
53
Myślisz: czekolada czy batonik? My mówimy: Jedno i drugie! Wgryź się w Czekoladę mleczną Bajeczny i poczuj intensywną przyjemność smaku płynącą z harmonijnego połączenia mleka, kakao, chrupiących wafelków i orzeszków. Jesteś miłośnikiem mlecznych czekolad nadziewanych? Czekolada E.Wedel kojarzy ci się z chwilami przepełnionymi radością i zabawą? Tabliczka Bajeczny uwiedzie cię kremową, orzechową warstwą z kawałkami wafelków i chrupiących orzeszków, które wypełniają każdą kosteczkę. A wszystko oblane rozpływającą się w ustach, mleczną czekoladą. Odkryj niepowtarzalny smak bajecznego batonika w kruchej tabliczce i zasmakuj w Czekoladzie Bajeczny! • Niezapomniany smak batonika Bajeczny • Oryginalna wedlowska czekolada z wafelkami i orzechami • Najwyższej jakości kakao • Tabliczka 100 g Dla jeszcze większej przyjemności dostępna jest również tabliczka 290 g.
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-07

pojemność

cena za kilogram

79,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588018072

5901588018072

prix: 7,98 zł

7.98 PLN 2027-05-07 NewCondition
Wedel Wedel Bajeczny Czekolada Wedel Wedel Bajeczny Czekolada
mleczna 100 g
78,20zł/kg

prix: 7,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-31
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E476, aromat), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), orzeszki arachidowe (8,5 %) (miazga i kawałki), mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, listki waflowe (1,5 %) (mąka pszenna, mąka żytnia, zawiera olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy, jaja w proszku, maltodekstryna, emulgator: lecytyny sojowe, sól, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, pirosiarczyn sodu), emulgator (lecytyny sojowe), aromat, Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29 %, masa mleczna minimum 14 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia2234 kJ
Energia535 kcal
Tłuszcz32 g
w tym kwasy nasycone15 g
Węglowodany53 g
w tym cukry51 g
Błonnik1,9 g
Białko8,4 g
Sól0,20 g
Produkt zawiera 5 porcji x 2 kostki (~20 g).
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Żyto : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Myślisz: czekolada czy batonik? My mówimy: Jedno i drugie! Wgryź się w Czekoladę mleczną Bajeczny i poczuj intensywną przyjemność smaku płynącą z harmonijnego połączenia mleka, kakao, chrupiących wafelków i orzeszków. Jesteś miłośnikiem mlecznych czekolad nadziewanych? Czekolada E.Wedel kojarzy ci się z chwilami przepełnionymi radością i zabawą? Tabliczka Bajeczny uwiedzie cię kremową, orzechową warstwą z kawałkami wafelków i chrupiących orzeszków, które wypełniają każdą kosteczkę. A wszystko oblane rozpływającą się w ustach, mleczną czekoladą. Odkryj niepowtarzalny smak bajecznego batonika w kruchej tabliczce i zasmakuj w Czekoladzie Bajeczny! • Niezapomniany smak batonika Bajeczny • Oryginalna wedlowska czekolada z wafelkami i orzechami • Najwyższej jakości kakao • Tabliczka 100 g Dla jeszcze większej przyjemności dostępna jest również tabliczka 290 g.
Caractéristiques:kakao z Ghany
marque:E. Wedel
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Czekolada mleczna z nadzieniem orzechowym z wafelkami i kawałkami orzeszków arachidowych.
Conservation:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Alpen Gold nussbeisser chocolat au Alpen Gold nussbeisser chocolat au
    lait avec noisettes entières 100 g
    77,50zł/kg

    prix: 7,75 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-05-13
    Schogetten Orzechowo de chocolat Schogetten Orzechowo de chocolat
    date d'expiration 2026-12-31
    Ritter Ritter Sport Czekolada Ritter Ritter Sport Czekolada
    mleczna 100 g
    96,70zł/kg

    prix: 9,67 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-03-19
    Wedel caramel au chocolat Wedel caramel au chocolat
    date d'expiration 2027-01-14
    Milka Chocolat Fraise - Yaourt Milka Chocolat Fraise - Yaourt
    date d'expiration 2027-08-08
    Milka Yaourt au chocolat Milka Yaourt au chocolat
    date d'expiration 2027-06-10
    Wedel Lait de chocolat au lait Wedel Lait de chocolat au lait
    framboise 100 g
    78,20zł/kg

    prix: 7,82 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-04
    Wedel halva royale vanille Wedel halva royale vanille
    50 g
    64,40zł/kg

    prix: 3,22 zł

    PLN
    1
    41
    date d'expiration 2027-02-06
    Wedel Halva royale aux noisettes Wedel Halva royale aux noisettes
    50 g
    75,20zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-01-30
    Wedel bomboniera baril plaisir de Wedel bomboniera baril plaisir de
    réchauffement 200g 200 g
    139,95zł/kg

    prix: 27,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-02-06
    Wedel halva sucreries royales Wedel halva sucreries royales
    50 g
    75,20zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-01-22
    Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
    date d'expiration 2026-12-18
    Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
    date d'expiration 2027-01-07
    Wedel Champagne abricot délicat Wedel Champagne abricot délicat
    date d'expiration 2026-12-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5