Halva royale aux noisettes

Wedel
55
5Halva royale aux noisettes
410Halva royale aux noisettes
Halva royale aux noisettesHalva royale aux noisettes
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

75,20 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588067049

5901588067049

prix: 3,76 zł

3.76 PLN 2027-01-30 NewCondition
miazga sezamowa (41 %), syrop glukozowy, orzeszki arachidowe (19 %) (kawałki i miazga), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), sól, białko jaja w proszku, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia2247 kJ/540 kcal
Tłuszcz34 g
w tym kwasy nasycone5.5 g
Węglowodany40 g
w tym cukry24 g
Błonnik7,2 g
Białko16 g
Sól0,15 g
Produkt zawiera 1 porcję x 50 g.
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Jaja : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Zawiera
Soja : Może zawierać
E. Wedel
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Chałwa sezamowa z orzeszkami arachidowymi.
Conservation:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania.
Type d'emballage:Unspecified Pack
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • 2024-10-24 20:16:355



Wedel halva royale vanille Wedel halva royale vanille
50 g
64,40zł/kg

prix: 3,22 zł

PLN
1
41
date d'expiration 2027-02-06
Unitop Halva au sésame avec du Unitop Halva au sésame avec du
chocolat 50 g
71,00zł/kg

prix: 3,55 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-03-03
Unitop Sucreries de sésame Unitop Sucreries de sésame
date d'expiration 2027-06-17
Wedel halva sucreries royales Wedel halva sucreries royales
50 g
75,20zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-01-22
Unitop Halva au sésame waniliawa Unitop Halva au sésame waniliawa
50 g
59,80zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2027-07-08
Unitop Halva au sésame fantaisie Unitop Halva au sésame fantaisie
50 g
59,80zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
39
date d'expiration 2027-06-18
Allos Halva MIEL BIO 75g - ALLOS Allos Halva MIEL BIO 75g - ALLOS
75 g
169,73zł/kg

prix: 12,73 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-11-28
Wedel caramel au chocolat Wedel caramel au chocolat
date d'expiration 2027-01-14
Wedel bomboniera baril plaisir de Wedel bomboniera baril plaisir de
réchauffement 200g 200 g
139,95zł/kg

prix: 27,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-02-06
Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
date d'expiration 2026-12-18
Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
date d'expiration 2027-01-07
Wedel Champagne abricot délicat Wedel Champagne abricot délicat
date d'expiration 2026-12-31
Wedel Lait de chocolat au lait Wedel Lait de chocolat au lait
framboise 100 g
78,20zł/kg

prix: 7,82 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-04
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5