Wedel
21
Delikatna czekolada biała od E.Wedel to doskonale wyważona słodycz, która zapewni ci błogie chwile pełne przyjemnego, intensywnego smaku. Idealnie komponuje się z poranną kawą i zachęca do spontanicznego rozkoszowania się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Każda kosteczka powstała z najwyższej jakości składników... i to właśnie dzięki nim doskonale rozpływa się w ustach, rozpieszczając kubki smakowe. Czekolada ta sprawdzi się jako słodka przekąska, a także jako czekolada do gotowania. Przygotujesz z niej pyszne desery i wytrawne dania. Czekolada pełna smaku? Wedlowska biała... warta każdej chwili zapomnienia! • Oryginalna wedlowska czekolada biała • Gładka i aksamitna tabliczka • Przyjemnie rozpływa się w ustach • Niepowtarzalny, intensywny smak • Idealna jako dodatek do deserów i wytrwanych potraw • Tabliczka 80 g
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-21

pojemność

cena za kilogram

84,38 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588018713

5901588018713

prix: 6,75 zł

6.75 PLN 2027-06-21 NewCondition
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), jogurt w proszku, emulgator (lecytyny sojowe), aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia2354 kJ
Energia564 kcal
Tłuszcz35 g
w tym kwasy nasycone19 g
Węglowodany56 g
w tym cukry56 g
Błonnik0 g
Białko6,1 g
Sól0,23 g
Produkt zawiera 6 porcji x 3 kostki (~13,3 g).
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Delikatna czekolada biała od E.Wedel to doskonale wyważona słodycz, która zapewni ci błogie chwile pełne przyjemnego, intensywnego smaku. Idealnie komponuje się z poranną kawą i zachęca do spontanicznego rozkoszowania się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Każda kosteczka powstała z najwyższej jakości składników... i to właśnie dzięki nim doskonale rozpływa się w ustach, rozpieszczając kubki smakowe. Czekolada ta sprawdzi się jako słodka przekąska, a także jako czekolada do gotowania. Przygotujesz z niej pyszne desery i wytrawne dania. Czekolada pełna smaku? Wedlowska biała... warta każdej chwili zapomnienia! • Oryginalna wedlowska czekolada biała • Gładka i aksamitna tabliczka • Przyjemnie rozpływa się w ustach • Niepowtarzalny, intensywny smak • Idealna jako dodatek do deserów i wytrwanych potraw • Tabliczka 80 g
Caractéristiques:pełnia przyjemności
marque:E.Wedel
Nom du produit réglementé par la loi:Czekolada biała.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wedel Wedel Czekolada mocno gorzka Wedel Wedel Czekolada mocno gorzka
    80% 80 g
    127,63zł/kg

    prix: 10,21 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-12-14
    VIVANI Vivani Czekolada gorzka VIVANI Vivani Czekolada gorzka
    100% 80 g
    280,25zł/kg

    prix: 22,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-05-30
    Super Fudgio Super Fudgio Super Fudgio Super Fudgio
    Czekolada słodzona 80 g
    332,63zł/kg

    prix: 26,61 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-10-02
    Wedel Wedel Czekolada mocno Wedel Wedel Czekolada mocno
    z mleczna 80 g
    97,38zł/kg

    prix: 7,79 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-02-16
    Alpen Gold nussbeisser chocolat au Alpen Gold nussbeisser chocolat au
    lait avec noisettes entières 100 g
    77,50zł/kg

    prix: 7,75 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-05-13
    Goplana chocolat amer Goplana chocolat amer
    date d'expiration
    2028-02-28
    Wedel caramel au chocolat Wedel caramel au chocolat
    date d'expiration 2027-01-14
    Schogetten Orzechowo de chocolat Schogetten Orzechowo de chocolat
    date d'expiration 2026-12-31
    Wedel halva royale vanille Wedel halva royale vanille
    50 g
    64,40zł/kg

    prix: 3,22 zł

    PLN
    1
    41
    date d'expiration 2027-02-06
    Wedel Halva royale aux noisettes Wedel Halva royale aux noisettes
    50 g
    75,20zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-01-30
    Wedel bomboniera baril plaisir de Wedel bomboniera baril plaisir de
    réchauffement 200g 200 g
    139,95zł/kg

    prix: 27,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-02-06
    Wedel halva sucreries royales Wedel halva sucreries royales
    50 g
    75,20zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-01-22
    Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
    date d'expiration 2026-12-18
    Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
    date d'expiration 2027-01-07
    Wedel Champagne abricot délicat Wedel Champagne abricot délicat
    date d'expiration 2026-12-31
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5