Wawel ✔️ Soczysta owocowa galaretka, oblana delikatnie gorzką czekoladą Wawel ✔️ W jednym opakowaniu znajdziesz miks 4 intensywnych, owocowych smaków: pomarańczy, maliny, ananasa i cytryny ✔️ Idealny produkt, który możesz mieć zawsze przy sobie - doskonale smakuje o każdej porze roku i w każdej sytuacji ✔️ Nieodłączny kompan każdej imprezy - bo kto nie skusi na się małe co nieco
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

41,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102005512

5900102005512

prix: 41,90 zł

41.90 PLN 2027-05-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, czekolada 20% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny), woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja żelująca: agar; soki owocowe 1,2% z zagęszczonych soków owocowych (ananas, cytryna, pomarańcza, malina); naturalne aromaty. Czekolada: masa kakaowa minimum 43%.
✔️ Soczysta owocowa galaretka, oblana delikatnie gorzką czekoladą Wawel ✔️ W jednym opakowaniu znajdziesz miks 4 intensywnych, owocowych smaków: pomarańczy, maliny, ananasa i cytryny ✔️ Idealny produkt, który możesz mieć zawsze przy sobie - doskonale smakuje o każdej porze roku i w każdej sytuacji ✔️ Nieodłączny kompan każdej imprezy - bo kto nie skusi na się małe co nieco
Wawel Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Wawel Mieszanka Krakowska
ananasowa 1 kg

prix: 42,27 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-02-25
Wawel Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Wawel Mieszanka Krakowska
Malinowa 1 kg

prix: 42,27 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-02-25
Jutrzenka mella gelée de chocolat Jutrzenka mella gelée de chocolat
cassis 190 g
72,53zł/kg

prix: 13,78 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-30
Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
date d'expiration 2026-12-18
Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
date d'expiration 2027-01-07
Wedel Champagne abricot délicat Wedel Champagne abricot délicat
date d'expiration 2026-12-31
Jutrzenka mella gelée en chocolat Jutrzenka mella gelée en chocolat
à l'orange 190 g
72,53zł/kg

prix: 13,78 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Wawel château de trivia bonbons Wawel château de trivia bonbons
en chocolat 1 kg

prix: 44,89 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-02-25
Wawel bonbons et truffes au Wawel bonbons et truffes au
chocolat 1 kg

prix: 43,47 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-03-30
Wawel info coco Wawel info coco
date d'expiration 2027-02-28
Wawel White Castle info Wawel White Castle info
date d'expiration 2027-02-28
Wawel Wawel Danusia classique Wawel Wawel Danusia classique
dessert au chocolat bourré de 38 g 38 g
97,89zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2027-05-30
Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
160 g
57,88zł/kg

prix: 9,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-03-30
Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
date d'expiration 2027-06-30
Wawel Wawel Krówka słony karmel Wawel Wawel Krówka słony karmel
1 kg

prix: 39,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5