La primauté de la poudre salade de vinaigrette grecque herbes et à l'ail

Prymat
43La primauté de la poudre salade de vinaigrette grecque herbes et à l'ail
La primauté de la poudre salade de vinaigrette grecque herbes et à l'ailLa primauté de la poudre salade de vinaigrette grecque herbes et à l'ail
masa netto

masa netto

9 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

134,44 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135017046

5901135017046

prix: 1,21 zł

1.21 PLN 2028-01-30 NewCondition
cukier, sól, regulatory kwasowości: octany sodu, kwas cytrynowy, cebula, zioła (8 %): tymianek, oregano, skrobia, czosnek (5 %), natka pietruszki, pomidor, przyprawy, aromat, olej rzepakowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1134 kJ / 267 kcal
Tłuszcz1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany49 g
w tym cukry31 g
Białko3,5 g
Sól26,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
bez dodatku: glutaminianu sodu, barwników
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Sos sałatkowy typu greckiego (ziołowo-czosnkowy) w proszku.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Préparation et utilisation:Dodaj tylko: oliwę i wodę lub jogurt Sposób przygotowania: 1 Zawartość saszetki wsyp do miseczki. 2 Dodaj 3 łyżki oliwy z oliwek lub oleju oraz 3 łyżki wody. Sos możesz przygotować także dodając 120 g jogurtu naturalnego. 3 Dobrze wymieszaj. Dodaj do sałatki 10 minut przed podaniem. Sos przygotowany z jednego opakowania wystarcza na ok. 250 g sałatki
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Knorr Knorr Sos sałatkowy Knorr Knorr Sos sałatkowy
    date d'expiration 2027-10-30
    Prymat Prymat Sos sałatkowy Prymat Prymat Sos sałatkowy
    francuski 9 g
    134,44zł/kg

    prix: 1,21 zł

    PLN
    1
    24
    date d'expiration
    2027-10-30
    Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
    lumière 30 g
    122,00zł/kg

    prix: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2027-06-30
    Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
    date d'expiration 2027-03-04
    Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
    - amer 500 g
    17,16zł/kg

    prix: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-01-30
    Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
    Knorr rôti lumineux 25 g
    184,80zł/kg

    prix: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2027-05-30
    Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
    date d'expiration 2027-04-23
    Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
    date d'expiration 2027-03-12
    Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
    20 g
    105,00zł/kg

    prix: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
    Cayenne 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-02-28
    Prymat classique grill Prymat classique grill
    assaisonnement 20g

    prix: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
    8 g
    248,75zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-30
    Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
    revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2029-03-30
    Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
    date d'expiration 2028-05-30
    Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
    40 g
    55,50zł/kg

    prix: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-01-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5