Stovit
51
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

22,38 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295154814

5903295154814

prix: 5,37 zł

5.37 PLN 2027-05-30 NewCondition
przecier jabłkowy (96 g na 100 g produktu gotowego), cukier, przeciery w zmiennych proporcjach: śliwkowy, aroniowy i z czarnych porzeczek (4 g na 100 g produktu gotowego), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja konserwująca - sorbinian potasu, Sporządzono z 100 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna914 kJ / 218 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany57 g
w tym cukry52 g
białko<0,5 g
sól0 g

doskonała do wypieków, ciast i pieczywa, idealne dopełnienie knedli i kruchych ciasteczek, mocno owocowe nadzienie, aż 100 g owoców na 100 g produktu, Produkt polski
marque:Stovit
Nom du produit réglementé par la loi:Marmolada wieloowocowa miękka.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C. Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na opakowaniu.
Type d'emballage:Cup/Tub/Bowl
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ginger People Ginger People Dżem Ginger People Ginger People Dżem
    Imbirowy BIO 240 g
    70,83zł/kg

    prix: 17 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-01-07
    Jamar Tutti Frutti dur marmelade , Jamar Tutti Frutti dur marmelade ,
    fruits mélangés 600 g
    14,68zł/kg

    prix: 8,81 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-05-31
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre , ananas 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
    confiture de pêches 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture d'abricot 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-05-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de fraise 280 g
    25,86zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de cerise 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre de cassis 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Stovit Stovit Konfitura Stovit Stovit Konfitura
    date d'expiration
    2027-09-30
    Stovit Stovit Dżem z czarnych Stovit Stovit Dżem z czarnych
    porzeczek 250 g
    41,80zł/kg

    prix: 10,45 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-09-30
    Stovit Stovit Dżem z truskawek Stovit Stovit Dżem z truskawek
    250 g
    37,52zł/kg

    prix: 9,38 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-09-30
    Stovit Stovit Dżem z moreli Stovit Stovit Dżem z moreli
    date d'expiration 2027-09-30
    Stovit Stovit Dżem z wiśni Stovit Stovit Dżem z wiśni
    250 g
    41,56zł/kg

    prix: 10,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-12-30
    Stovit Stovit Dżem z czarnej Stovit Stovit Dżem z czarnej
    date d'expiration
    2027-03-30
    Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
    20 g
    57,50zł/kg

    prix: 1,15 zł

    PLN
    1
    58
    date d'expiration
    2027-09-15
    Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
    słodzony 250 g
    43,52zł/kg

    prix: 10,88 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5