Stovit
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

41,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295153329

5903295153329

prix: 10,39 zł

10.39 PLN 2027-12-30 NewCondition
wiśnie 50 %, woda, substancja słodząca - ksylitol 27 %, substancja żelująca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna409 kJ / 97 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany32 g
- w tym cukry10 g
- alkohole wielowodorotlenowe (poliole)22 g
Białko0,7 g
Sól0,03 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
niski IG*, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków - rekomendacja, *Wartość IG wykazana w badaniach przez akredytowane labolatorium
Avertissement de sécurité:Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Produkt może zawierać pestki i ich fragmenty.
marque:Stovit
Nom du produit réglementé par la loi:Dżem z wiśni bez dodatku cukru. Zawiera substancję słodzącą. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C. Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Stovit Stovit Dżem z czarnych Stovit Stovit Dżem z czarnych
porzeczek 250 g
41,80zł/kg

prix: 10,45 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z truskawek Stovit Stovit Dżem z truskawek
250 g
37,52zł/kg

prix: 9,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z moreli Stovit Stovit Dżem z moreli
date d'expiration 2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

prix: 10,88 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture de cerise 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-06-30
Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
sucre , ananas 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-30
Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
confiture de pêches 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-04-30
Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
confiture d'abricot 280 g
24,96zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-05-30
Stovit Stovit Konfitura Stovit Stovit Konfitura
date d'expiration
2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z czarnej Stovit Stovit Dżem z czarnej
date d'expiration
2027-03-30
Stovit Stovit Marmolada Stovit Stovit Marmolada
wieloowocowa 240 g
22,38zł/kg

prix: 5,37 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-05-30
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

prix: 1,15 zł

PLN
1
58
date d'expiration
2027-09-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5