Społem mayonnaise Kielce

Kielecki
42Społem mayonnaise Kielce
Majonez Kielecki to kultowa marka majonezu i najważniejszy produkt WSP „Społem”, dostępny na rynku już od 1959 roku. Doskonały smak, kremowa konsystencja i najwyższej jakości składniki sprawiają, że Kielecki od pokoleń cieszy się uznaniem rodzimych i zagranicznych konsumentów oraz ekspertów kulinarnych. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia oraz fakt, że Kielecki to obecnie drugi najchętniej kupowany majonez w naszym kraju. Jego receptura stała się podstawą do opracowana Polskiej Normy majonezu.
Społem mayonnaise KielceSpołem mayonnaise Kielce
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-05

pojemność

cena za litr

30,42 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900242001610

5900242001610

prix: 15,21 zł

15.21 PLN 2026-11-05 NewCondition
Kielecki Społem mayonnaise Kielce Kielecki Społem mayonnaise Kielce
500 ml
31,64zł/l

prix: 15,82 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-11-20
olej rzepakowy rafinowany, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), woda, żółtka jaj kurzych (7,0 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
energia2596 kJ / 631 kcal
tłuszcz68 g
w tym kwasy nasycone5,3 g
węglowodany2,3 g
w tym cukry2 g
białko1,9 g
sól1 g

Jaja : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Majonez Kielecki to kultowa marka majonezu i najważniejszy produkt WSP „Społem”, dostępny na rynku już od 1959 roku. Doskonały smak, kremowa konsystencja i najwyższej jakości składniki sprawiają, że Kielecki od pokoleń cieszy się uznaniem rodzimych i zagranicznych konsumentów oraz ekspertów kulinarnych. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia oraz fakt, że Kielecki to obecnie drugi najchętniej kupowany majonez w naszym kraju. Jego receptura stała się podstawą do opracowana Polskiej Normy majonezu.
Caractéristiques:...uznawany za najlepszy!, Q Jakość Tradycja - Świętokrzyskie, bez konserwantów, Uniwersalny dodatek do potraw, podkreślający i wzbogacający ich smak, Uprawniony do oznaczania znakiem jakości Q
marque:Majonez Kielecki
À propos de la marque:Majonez Kielecki to najmocniejsza marka w portfolio WSP „Społem”. Uwielbiana i rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Przez niektórych konsumentów uznawana wręcz za kultową. To także specjał cieszący się ogromnym zaufaniem ekspertów, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia branżowe oraz znaki jakości.
Nom du produit réglementé par la loi:Majonez stołowy.
Autres informations:Produkt pakowany w atmosferze ochronnej. Jakość Tradycja - Świętokrzyskie Certyfikat PCBC Q
Conservation:Należy spożyć do: (data i numer partii podane na wieczku). Przechowywać w temperaturze od 2 °C do 20 °C, w miejscach czystych, suchych, ciemnych lub oświetlonych światłem rozproszonym, a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem" 25-726 Kielce, ul. Mielczarskiego 93-95
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Winiary sauce mayonnaise tartare Winiary sauce mayonnaise tartare
    date d'expiration 2027-01-31
    Winiary mayonnaise au raifort Winiary mayonnaise au raifort
    date d'expiration 2027-01-18
    Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
    date d'expiration 2027-07-20
    Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
    date d'expiration 2027-07-23
    Ocetix tableau mayonnaise Ocetix tableau mayonnaise
    Poméranie 260 g
    27,42zł/kg

    prix: 7,13 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-01-09
    SANS OEUF MAYONNAISE BIO 250ml SANS OEUF MAYONNAISE BIO 250ml
    - Vitaquell 250 ml
    57,92zł/l

    prix: 14,48 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-05-21
    Kielecki Społem mayonnaise Kielce Kielecki Społem mayonnaise Kielce
    310 g
    31,19zł/kg

    prix: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-11-21
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5