Seko
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-09

pojemność

cena za kilogram

33,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902353002807

5902353002807

prix: 13,21 zł

13.21 PLN 2026-12-09 NewCondition
Płaty ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus), woda, cukier, sól, cebula, regulatory kwasowości: kwas octowy, kwas mlekowy, ocet spirytusowy, papryka, gorczyca, ekstrakty przypraw, aromaty, substancje słodzące: sacharyny, acesulfam K, przeciwutleniacze: kwas askorbinowy, kwas cytrynowy
Lisner rollmops dans la marinade Lisner rollmops dans la marinade
épicée aromatique 400 g
36,53zł/kg

prix: 14,61 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-27
Lisner flancs de harengs en Lisner flancs de harengs en
Bismark ​​saumure acetoacetamidobenzoic épicé 400 g
36,53zł/kg

prix: 14,61 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-20
Lisner matjasy Lisner matjasy
date d'expiration 2026-10-31
Lisner Filets de hareng rural dans Lisner Filets de hareng rural dans
l'huile avec l'oignon 600 g
36,65zł/kg

prix: 21,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-11-22
Rafa Filets de harengs cuits dans Rafa Filets de harengs cuits dans
du vinaigre 1 kg

prix: 21,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-11-03
MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
250 g
54,56zł/kg

prix: 13,64 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2030-06-09
Seko Seko Ryba po Grecku Seko Seko Ryba po Grecku
ze śledziem 500 g
30,30zł/kg

prix: 15,15 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-19
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
date d'expiration 2026-10-24
Seko Seko Płaty śledziowe Seko Seko Płaty śledziowe
opiekane 800 g
21,53zł/kg

prix: 17,22 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-11-06
Seko Seko Ryba z warzywami Seko Seko Ryba z warzywami
w galarecie 200 g
48,30zł/kg

prix: 9,66 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-31
Seko Seko Makrela z warzywami Seko Seko Makrela z warzywami
date d'expiration
2026-11-17
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
date d'expiration
2026-11-28
Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
date d'expiration
2026-12-08
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5