Seigle organique de type farine 960

Bio Planet
55
Jestem b.zadowolona ze wszystkich gatunkow mak przez zemnie zamowionych , na pewno dokonam nastepnych zakupow w waszym sklepie Seigle organique de type farine 960
51Seigle organique de type farine 960

Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 960 powstała w wyniku przemiału oczyszczonego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 960 polecamy do wypieku ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciast, ciasteczek, spodów do pizzy, ciasta makaronowego oraz do przyrządzania zakwasu na żur.

Seigle organique de type farine 960Seigle organique de type farine 960
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-23

pojemność

cena za kilogram

9,51 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660220

5907814660220

prix: 9,51 zł

acheter 5 szt. pour 9.37 zł/szt
9.51 PLN 2027-01-23 NewCondition

ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 960.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1431 kJ / 338 kcal
Tłuszcz - 1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g
Węglowodany - 70 g
w tym cukry - 2,4 g
Błonnik - 8,3 g
Białko - 8,2 g
Sól - 0,02 g


Ekologiczna mąka ŻYTNIA typ 960 powstała w wyniku przemiału oczyszczonego ziarna żyta. Mąkę żytnią typ 960 polecamy do wypieku ciemnego chleba żytniego, pieczywa mieszanego, ciast, ciasteczek, spodów do pizzy, ciasta makaronowego oraz do przyrządzania zakwasu na żur.


marque:

Bio Planet


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • 2015-09-15 06:34:09Jestem b.zadowolona ze wszystkich gatunkow mak przez zemnie zamowionych , na pewno dokonam nastepnych zakupow w waszym sklepie



Bio Planet de farine de seigle Bio Planet de farine de seigle
écologique type de farine 2000, un produit de l'agriculture 1 kg

prix: 9,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-28
Melvit farine de seigle pour la Melvit farine de seigle pour la
cuisson du pain fait maison 1 kg

prix: 5,17 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-12-25
Melvit farine de seigle de la Melvit farine de seigle de la
farine pour faire du pain fait maison 1 kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-03-03
Gdańskie Młyny farine à gâteau Gdańskie Młyny farine à gâteau
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-04-30
Gdańskie Młyny farine de luxe Gdańskie Młyny farine de luxe
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-04-30
Gdańskie Młyny farine Gdansk Gdańskie Młyny farine Gdansk
1 kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-02-28
Kupiec farine de pommes de terre Kupiec farine de pommes de terre
date d'expiration 2029-10-30
Bio Planet farine de blé farine Bio Planet farine de blé farine
écologique de type 2000, un produit de l'agriculture 1 kg

prix: 10,16 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-05-27
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5