Sante
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-20

pojemność

cena za kilogram

56,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617015938

5900617015938

prix: 2,25 zł

2.25 PLN 2027-01-20 NewCondition
produkty pochodzące ze zbóż: 34,5% (płatki owsiane, mąka kukurydziana, kasza kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, czekolada 18% (miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi), E492; naturalny aromat waniliowy), rodzynka, tłuszcz palmowy nieutwardzony*, puree bananowe 3,4%, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, cukier trzcinowy nierafinowany, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cukier, sól, emulgator: lecytyny (z soi), sól morska, ekstrakt słodowy jęczmienny, *Pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 1766 kJ/420 kcal
Tłuszcz 14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 7,0 g
Węglowodany 67 g
w tym cukry 28 g
Błonnik 4,4 g
Białko 5,0 g
Sól 0,20 g
Opakowanie zawiera 1 porcję produktu.

Może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy oraz mleko.
Conseil pour les personnes allergiques:
Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Sante
Nom du produit réglementé par la loi:Baton zbożowy musli z dodatkiem bananów podlany czekoladą.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Zgrzewane
Adresse du producteur:Sante A. Kowalski sp.j.
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
Polska
Adresse de retour:Sante A. Kowalski sp.j.
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
Polska
Bakalland bah ! Bakalland bah !
date d'expiration 2027-05-30
Sante Sante Crunchy barre de Sante Sante Crunchy barre de
saupoudrés de sauce à la vanille céréales muesli avec des prunes séchées 40 g
49,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Sante Sante Green Tree Baton
granola 40 g
64,00zł/kg

prix: 2,56 zł

PLN
1
31
date d'expiration
2026-11-28
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy 5 40 g
55,00zł/kg

prix: 2,20 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-30
Kopernik Kopernik Wafel teatralny Kopernik Kopernik Wafel teatralny
classic 40 g
61,00zł/kg

prix: 2,44 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-07-31
Princessa Princessa Longa Wafel Princessa Princessa Longa Wafel
przekładany 40 g
58,25zł/kg

prix: 2,33 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-03-30
Princessa Princessa Longa Wafel Princessa Princessa Longa Wafel
przekładany 40 g
60,75zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-14
Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
date d'expiration 2027-07-17
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
350g banane avec du chocolat 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-07-07
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
, fruits 350g 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-07-09
Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
date d'expiration 2027-06-23
Sante gruau son Sante gruau son
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-07
Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
date d'expiration
2027-06-29
Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
non raffiné 500 g
12,62zł/kg

prix: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
raffiné demerara petit 500 g
12,72zł/kg

prix: 6,36 zł

PLN
1
14
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5