le beurre d'arachide Sante avec des morceaux de noix 350 g

Sante
51le beurre d'arachide Sante avec des morceaux de noix 350 g
le beurre d'arachide Sante avec des morceaux de noix 350 gle beurre d'arachide Sante avec des morceaux de noix 350 g
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-22

pojemność

cena za kilogram

34,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617003454

5900617003454

prix: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-05-22 NewCondition
prażone orzeszki arachidowe 90 %, oleje roślinne (słonecznikowy, całkowicie utwardzony rzepakowy, rzepakowy), cukier trzcinowy, sól morska
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna2551 kJ/616 kcal
Tłuszcz50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,8 g
Węglowodany14 g
w tym cukry9,0 g
Błonnik6,9 g
Białko24 g
Sól0,73 g

Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sante
Conservation:Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Préparation et utilisation:Na powierzchni może wytrącać się cenny olej arachidowy. Rekomendujemy wymieszanie kremu przed spożyciem.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:Sante A. Kowalski sp. j., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
Adresse de retour:Sante A. Kowalski sp. j., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    HORIZON Horizon Krem z orzechów HORIZON Horizon Krem z orzechów
    nerkowca 350 g
    123,63zł/kg

    prix: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-28
    Primaeco Primaeco Masło orzechowe Primaeco Primaeco Masło orzechowe
    100% BIO 360 g
    74,03zł/kg

    prix: 26,65 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-25
    Amaizin Amaizin BIO pâte de noix Amaizin Amaizin BIO pâte de noix
    de coco 200 g
    84,95zł/kg

    prix: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-12-08
    Bio Food Tahina - sésame beurre Bio Food Tahina - sésame beurre
    190g BIO -BIO ALIMENTAIRE 180 g
    91,28zł/kg

    prix: 16,43 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-09-19
    Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
    z prażonych 500 g
    100,76zł/kg

    prix: 50,38 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-03
    HORIZON Horizon Tahini pasta HORIZON Horizon Tahini pasta
    sezamowa BIO 650 g
    59,17zł/kg

    prix: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-28
    SoWell SoWell Masło Orzechowe SoWell SoWell Masło Orzechowe
    400 g
    32,48zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-04-30
    Sante Sante Go On Krem orzechowy Sante Sante Go On Krem orzechowy
    500 g
    29,98zł/kg

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2027-02-20
    Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
    date d'expiration 2027-07-17
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    350g banane avec du chocolat 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-07-07
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    , fruits 350g 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-09
    Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
    date d'expiration 2027-06-23
    Sante gruau son Sante gruau son
    150 g
    22,07zł/kg

    prix: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-07
    Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
    date d'expiration
    2027-06-29
    Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
    non raffiné 500 g
    12,62zł/kg

    prix: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
    raffiné demerara petit 500 g
    12,72zł/kg

    prix: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5