Sante muesli traditionnelle avec des fruits

Sante
52Sante muesli traditionnelle avec des fruits
Sante muesli traditionnelle avec des fruitsSante muesli traditionnelle avec des fruits
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-08

pojemność

cena za kilogram

21,14 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617002266

5900617002266

prix: 7,40 zł

7.40 PLN 2027-07-08 NewCondition
pełnoziarniste płatki owsiane 50 %, rodzynki 25 % (rodzynki, olej roślinny: olej bawełniany lub/i olej słonecznikowy lub/i olej rzepakowy), pszenica, migdały 4 %, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól morska
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna1505 kJ / 357 kcal
Tłuszcz6,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,9 g
Węglowodany60 g
w tym cukry16 g
Błonnik9,8 g
Białko10 g
Sól0,22 g

Migdały : Zawiera
Jęczmień : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Sante
Nom du produit réglementé par la loi:Musli tradycyjne. Płatki zbożowe z rodzynkami i migdałami.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
    date d'expiration 2027-07-17
    Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
    date d'expiration 2027-06-23
    Radix Radix-Bis muesli Radix Radix-Bis muesli
    croustillant framboise blackberry 350 g
    24,89zł/kg

    prix: 8,71 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-12
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    350g banane avec du chocolat 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-07-07
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    , fruits 350g 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-09
    Sante Sante Granola owocowa Sante Sante Granola owocowa
    date d'expiration
    2027-03-19
    Sante Sante Crunchy klasyczne Sante Sante Crunchy klasyczne
    date d'expiration
    2027-04-22
    Sante Sante Granola czekoladowa Sante Sante Granola czekoladowa
    date d'expiration
    2027-02-25
    Sante gruau son Sante gruau son
    150 g
    22,07zł/kg

    prix: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-07
    Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
    date d'expiration
    2027-06-29
    Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
    non raffiné 500 g
    12,62zł/kg

    prix: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
    raffiné demerara petit 500 g
    12,72zł/kg

    prix: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
    kakaowe 150 g
    42,07zł/kg

    prix: 6,31 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-02-06
    Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
    naturalne 138 g
    39,71zł/kg

    prix: 5,48 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration
    2027-01-27
    Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
    date d'expiration 2027-01-17
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5