Radix-Bis muesli croustillant framboise blackberry

Radix
45
dobre ale bardzo slodkiem moim zdaniemRadix-Bis muesli croustillant framboise blackberry
42Radix-Bis muesli croustillant framboise blackberry
Radix-Bis muesli croustillant framboise blackberryRadix-Bis muesli croustillant framboise blackberry
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-12

pojemność

cena za kilogram

24,89 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001958

5907569001958

prix: 8,71 zł

8.71 PLN 2027-02-12 NewCondition

Runchy naturalne; płatki owsiane 45%, cukier, tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, chrupki zbożowe (kaszka kukurydziana, mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, cukier), mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, ziarna słonecznika 4,3%, siemię lniane 2,2%, kaszka kukurydziana, miód, aromat; płatki kukurydziane (kaszka kukurydziana 87%, cukier, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól), maliny i jeżyny liofilizowane 1%.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2021-06-30 12:53:39dobre ale bardzo slodkiem moim zdaniem



Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
date d'expiration 2027-07-17
Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
date d'expiration 2027-06-23
Sante Sante muesli traditionnelle Sante Sante muesli traditionnelle
avec des fruits 350 g
21,14zł/kg

prix: 7,40 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-07-08
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
350g banane avec du chocolat 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-07-07
Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
, fruits 350g 350 g
24,74zł/kg

prix: 8,66 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-07-09
Sante Sante Granola owocowa Sante Sante Granola owocowa
date d'expiration
2027-03-19
Sante Sante Crunchy klasyczne Sante Sante Crunchy klasyczne
date d'expiration
2027-04-22
Sante Sante Granola czekoladowa Sante Sante Granola czekoladowa
date d'expiration
2027-02-25
Radix Radix-Bis Musli z jagodą Radix Radix-Bis Musli z jagodą
date d'expiration 2027-01-29
Radix Radix-Bis Musli bezglutenowe Radix Radix-Bis Musli bezglutenowe
date d'expiration 2027-02-16
PRIX RÉDUIT -10%
Radix Radix-Bis Musli bezglutenowe Radix Radix-Bis Musli bezglutenowe
400 g
23,28zł/kg

prix: 9,31 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-12-31
Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
50 g
251,20zł/kg

prix: 12,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-01
Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
150 g
46,60zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
Demerara 500 g
14,48zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-26
Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
450 g
9,47zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-17
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5