Runoland
41

Ekologiczne maślaki marynowane. Produkt pasteryzowany.

BIO
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

58,40 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641002215

5901641002215

prix: 17,52 zł

produit temporairement indisponible
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
17.52 PLN NewCondition

maślaki* (Suillus luteus) (60 %), woda, ocet*, cukier*, cebula*, sól, marchew*, przyprawy* (w tym GORCZYCA), regulator kwasowości: kwas cytrynowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartosc energetyczna: 164 kJ / 39 kcal
Tłuszcz: 0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Weglowodany: 7,7 g
w tym cukry: 5,1 g
Białko: 0,7 g
Sól: 1,5 g


Ekologiczne maślaki marynowane. Produkt pasteryzowany.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Maślaki Marynowane 300 g
    49,40zł/kg

    prix: 14,82 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-30
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies au citron 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2029-01-21
    Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
    betterave 300 g
    14,43zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-12-31
    Rolnik chips de betterave Rolnik chips de betterave
    300 g
    15,67zł/kg

    prix: 4,70 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-28
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies au fromage bleu 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-01-09
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies aux anchois 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2029-02-19
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies aux piments jalapeno 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-12-03
    Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
    BIO 300 g
    106,63zł/kg

    prix: 31,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-30
    Runoland mariné bio cabage Runoland mariné bio cabage
    680 g
    14,38zł/kg

    prix: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-01
    Runoland confiture écologique Runoland confiture écologique
    BIO
    confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme
    avec des fraises avec addition de jus de pomme 200 g
    56,60zł/kg

    prix: 11,32 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-30
    Runoland RUNOLAND forêt Runoland RUNOLAND forêt
    addition de jus de pomme écologique confiture de petits fruits avec 200 g
    69,10zł/kg

    prix: 13,82 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-30
    Runoland Cèpes séchés bio Runoland Cèpes séchés bio
    20 g
    499,50zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Runoland Runoland ogórki Runoland Runoland ogórki
    konserwowe 670 g
    20,13zł/kg

    prix: 13,49 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-08-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5