Roleski

Musztarda orientalna to wyjątkowa kompozycja klasycznej musztardy i aromatycznego curry, która zachwyca zbalansowanym smakiem i subtelną egzotyczną nutą. Starannie dobrane przyprawy sprawiają, że zachowuje przyjemną ostrość gorczycy, jednocześnie wzbogaconą o ciepłe, korzenne akcenty charakterystyczne dla kuchni orientalnej. To doskonała propozycja dla osób, które lubią odkrywać nowe smaki i eksperymentować w kuchni. Jej uniwersalny charakter sprawia, że świetnie sprawdza się zarówno w codziennych potrawach, jak i bardziej kreatywnych daniach.

masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-02

pojemność

cena za kilogram

22,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038637

5901044038637

prix: 3,99 zł

acheter 10 szt. pour 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2027-04-02 NewCondition

woda, gorczyca (18 %), ocet spirytusowy, cukier, miód, mieszanka przypraw curry (2 %) (kolendra, kurkuma, imbir, kardamon, gałka muszkatołowa, goździk, kozieradka, pieprz czarny, ziele angielskie, koper włoski, liść laurowy), sól, przyprawy naturalny aromat


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 648 kJ / 154 kcal Tłuszcz 4,2 g w tym kwasy nasycone 0,4 g Węglowodany 21 g w tym cukry 18 g Białko 5,2 g Sól 1,9 g


Musztarda orientalna to wyjątkowa kompozycja klasycznej musztardy i aromatycznego curry, która zachwyca zbalansowanym smakiem i subtelną egzotyczną nutą. Starannie dobrane przyprawy sprawiają, że zachowuje przyjemną ostrość gorczycy, jednocześnie wzbogaconą o ciepłe, korzenne akcenty charakterystyczne dla kuchni orientalnej. To doskonała propozycja dla osób, które lubią odkrywać nowe smaki i eksperymentować w kuchni. Jej uniwersalny charakter sprawia, że świetnie sprawdza się zarówno w codziennych potrawach, jak i bardziej kreatywnych daniach.


Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde au miel Roleski moutarde au miel
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-07-30
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-06-22
Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
date d'expiration 2027-07-20
Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
date d'expiration 2027-07-23
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Roleski Spicy marque de ketchup Roleski Spicy marque de ketchup
450 g
16,73zł/kg

prix: 7,53 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-08-18
Roleski Légère marque de ketchup Roleski Légère marque de ketchup
450 g
16,73zł/kg

prix: 7,53 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-08-17
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5