Roleski
55
Produkt zgodny z zamówieniem.
42
Uznany standard o tradycyjnym, umiarkowanym smaku w poręcznym, jednorazowym opakowaniu pojemności 15 ml. Musztarda Sarepska swój charakterystyczny aromat zawdzięcza specjalnej odmianie gorczycy oraz starannie dobranym przyprawom, które podkreślają jej smak. Gęsta konsystencja i wspaniała barwa sprawiają, że wyśmienicie nadaje się także do dekoracji potraw i przekąsek. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.
pojemność netto

pojemność netto

15 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-16

pojemność

cena za litr

46,67 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019605

5901044019605

prix: 0,70 zł

acheter 100 szt. pour 0.66 zł/szt
0.70 PLN 2027-06-16 NewCondition
woda, gorczyca (18 %), ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy
Wartość energetyczna (kJ) 566 Wartość energetyczna (kcal) 136 Tłuszcz (g) 6,0 W tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0,3 Węglowodany (g) 12 W tym cukry (g) 12 Błonnik (g) Białko (g) 5,6 Sól (g) 2,0
Uznany standard o tradycyjnym, umiarkowanym smaku w poręcznym, jednorazowym opakowaniu pojemności 15 ml. Musztarda Sarepska swój charakterystyczny aromat zawdzięcza specjalnej odmianie gorczycy oraz starannie dobranym przyprawom, które podkreślają jej smak. Gęsta konsystencja i wspaniała barwa sprawiają, że wyśmienicie nadaje się także do dekoracji potraw i przekąsek. Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Grażyna , 2022-10-21 20:13:05Produkt zgodny z zamówieniem.



Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Dagoma juncea moutarde Dagoma juncea moutarde
200 g
21,65zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-12-10
Octim moutarde Sarepska Octim moutarde Sarepska
190 g
19,79zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-09-08
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-06-22
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
425 g
17,39zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-06-24
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
425 g
17,39zł/kg

prix: 7,39 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-06-03
Prymat juncea moutarde Prymat juncea moutarde
180 g
17,56zł/kg

prix: 3,16 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-30
Roleski Roleski Musztarda Stołowa Roleski Roleski Musztarda Stołowa
1 litr

prix: 14,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-06-16
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski Tableau mayonnaise Roleski Tableau mayonnaise
date d'expiration 2027-07-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5