Roleski
55
przepyszny, super wybór dla ketomaniaków
54

Ketchup Premium Meksykański Łagodny to smak meksykańskiej salsy uzyskany z połączenia soczystych pomidorów (aż 245 g na 100 g ketchupu) z czerwoną papryką oraz dodatkiem delikatnego octu jabłkowego i soli himalajskiej. Bez dodanego cukru, bez skrobi i bez konserwantów.


Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

masa netto

masa netto

425 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-10

pojemność

cena za kilogram

20,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044027532

5901044027532

prix: 8,61 zł

acheter 6 szt. pour 8.48 zł/szt
8.61 PLN 2027-06-10 NewCondition

Pomidory (245g na 100g ketchupu), ocet jabłkowy (8%), papryka czerwona konserwowa (6%):papryka, woda, ocet spirytusowy, sól, pulpa pomidorowa (5%): pomidory, sok pomidorowy: sól himalajska (2,3%), przyprawy, substancja słodząca: sukraloza.


Ketchup Premium Meksykański Łagodny to smak meksykańskiej salsy uzyskany z połączenia soczystych pomidorów (aż 245 g na 100 g ketchupu) z czerwoną papryką oraz dodatkiem delikatnego octu jabłkowego i soli himalajskiej. Bez dodanego cukru, bez skrobi i bez konserwantów.


Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Kinga , 2022-03-02 10:37:40przepyszny, super wybór dla ketomaniaków



Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
Łagodny 425 g
21,44zł/kg

prix: 9,11 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-08-31
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
Pikantny 425 g
21,15zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-07-20
Roleski Roleski Premium Ketchup Roleski Roleski Premium Ketchup
Sycylijski 425 g
20,24zł/kg

prix: 8,60 zł

PLN
1
28
date d'expiration 2027-07-21
Kotlin ketchup épicé Kotlin ketchup épicé
date d'expiration 2027-06-30
Kotlin ketchup doux Kotlin ketchup doux
450 g
16,29zł/kg

prix: 7,33 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2027-06-30
Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
conservateurs doux 480 g
15,63zł/kg

prix: 7,50 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2027-06-20
Pudliszki ketchup épicé sans Pudliszki ketchup épicé sans
conservateurs 480 g
15,63zł/kg

prix: 7,50 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-20
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5