Roleski

Ketchup Premium Toskański powstaje z aż 220 g dojrzałych pomidorów z Półwyspu Iberyjskiego na każde 100 g produktu. Dzięki temu wyróżnia się intensywnym, głębokim smakiem oraz naturalną, wyrazistą słodyczą dojrzałych w słońcu pomidorów. Klasyczna receptura została wzbogacona o dodatek suszonych pomidorów, które nadają mu charakterystycznego, lekko śródziemnomorskiego aromatu. Doskonale komponuje się z chrupiącymi frytkami, pieczonymi batatami, deską serów, soczystymi pieczonymi mięsami oraz daniami typu fast food. Sprawdzi się zarówno jako klasyczny dodatek, jak i składnik autorskich sosów czy marynat.

masa netto

masa netto

465 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-10

pojemność

cena za kilogram

19,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038736

5901044038736

prix: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-09-10 NewCondition

pomidory (200 g na 100 g ketchupu), cukier trzcinowy, ocet, suszone pomidory (2,6 %) (pomidory, sól), sól himalajska, naturalny aromat.


Wartość odżywcza na 100 g Wartość energetyczna 461 kJ / 109 kcal Tłuszcz < 0,5 g w tym kwasy nasycone < 0,1 g Węglowodany 24 g w tym cukry 23 g Białko 1,8 g Sól 2,3 g


Ketchup Premium Toskański powstaje z aż 220 g dojrzałych pomidorów z Półwyspu Iberyjskiego na każde 100 g produktu. Dzięki temu wyróżnia się intensywnym, głębokim smakiem oraz naturalną, wyrazistą słodyczą dojrzałych w słońcu pomidorów. Klasyczna receptura została wzbogacona o dodatek suszonych pomidorów, które nadają mu charakterystycznego, lekko śródziemnomorskiego aromatu. Doskonale komponuje się z chrupiącymi frytkami, pieczonymi batatami, deską serów, soczystymi pieczonymi mięsami oraz daniami typu fast food. Sprawdzi się zarówno jako klasyczny dodatek, jak i składnik autorskich sosów czy marynat.


Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
pikantny 465 g
19,61zł/kg

prix: 9,12 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-09-17
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
łagodny 465 g
19,61zł/kg

prix: 9,12 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-08-27
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
Sycylijski 465 g
19,33zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-18
Kotlin ketchup épicé Kotlin ketchup épicé
date d'expiration 2027-06-30
Kotlin ketchup doux Kotlin ketchup doux
450 g
16,29zł/kg

prix: 7,33 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2027-06-30
Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
conservateurs doux 480 g
15,63zł/kg

prix: 7,50 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2027-06-20
Pudliszki ketchup épicé sans Pudliszki ketchup épicé sans
conservateurs 480 g
15,63zł/kg

prix: 7,50 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-03-20
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-08-25
Roleski moutarde française Roleski moutarde française
175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-08-06
Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-08-10
Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-06-24
Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
175 g
21,31zł/kg

prix: 3,73 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-05-20
Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
175 g
21,26zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-12
Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
polonais 175 g
22,80zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-08-26
Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
275 g
20,36zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-06-23
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5