Roleski
11
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-23

pojemność

cena za kilogram

26,63 zł / kg

ocena

ranking

0.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044033700

5901044033700

prix: 7,99 zł

7.99 PLN 2026-11-23 NewCondition

Olej słonecznikowy (40%), przecier pomidorowy (22%), woda, cukier, ocet spirytusowy, żółtko jaja kurzego, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy (zawierają gorczycę), aromaty, przeciwutleniacz: sól wapniono disodowa. 


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: fatalny 1/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kotlin ketchup épicé Kotlin ketchup épicé
    date d'expiration 2027-06-30
    Kotlin ketchup doux Kotlin ketchup doux
    450 g
    16,29zł/kg

    prix: 7,33 zł

    PLN
    1
    32
    date d'expiration 2027-06-30
    Pudliszki ketchup sans Pudliszki ketchup sans
    conservateurs doux 480 g
    15,63zł/kg

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    date d'expiration 2027-06-20
    Pudliszki ketchup épicé sans Pudliszki ketchup épicé sans
    conservateurs 480 g
    15,63zł/kg

    prix: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-20
    Włocławek pot de ketchup épicé Włocławek pot de ketchup épicé
    date d'expiration 2027-08-30
    Włocławek pot de ketchup doux Włocławek pot de ketchup doux
    date d'expiration 2027-08-30
    Włocławek ketchup épicé dans Włocławek ketchup épicé dans
    une bouteille en plastique 480 g
    14,00zł/kg

    prix: 6,72 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-20
    Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-08-25
    Roleski moutarde française Roleski moutarde française
    175 g
    22,80zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-08-06
    Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-08-10
    Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
    175 g
    21,26zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-06-24
    Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-05-20
    Roleski La moutarde de Jérusalem Roleski La moutarde de Jérusalem
    175 g
    21,26zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-06-12
    Roleski Moutarde à l'ancienne Roleski Moutarde à l'ancienne
    polonais 175 g
    22,80zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-08-26
    Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    prix: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-06-23
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5