Radix-Bis gruau instantané sans gluten sans gluten

Radix
55
OkRadix-Bis gruau instantané sans gluten sans gluten
51Radix-Bis gruau instantané sans gluten sans gluten
Radix-Bis gruau instantané sans gluten sans glutenRadix-Bis gruau instantané sans gluten sans gluten
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-11

pojemność

cena za kilogram

24,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569004133

5907569004133

prix: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-07-11 NewCondition

Płatki owsiane stabilizowane.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:28:55Ok



Sante gruau son Sante gruau son
150 g
22,07zł/kg

prix: 3,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-07
Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
date d'expiration
2027-06-29
Bio Planet son épeautre Bio Planet son épeautre
150 g
31,73zł/kg

prix: 4,76 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-12-11
Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO Bio Planet seigle BIO 150 g - BIO
PLANET 150 g
25,93zł/kg

prix: 3,89 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-17
Bio Planet gruau son BIO 300 g Bio Planet gruau son BIO 300 g
- BIO PLANET 300 g
27,27zł/kg

prix: 8,18 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-11-30
Bio Planet Flocons d'épeautre 600 Bio Planet Flocons d'épeautre 600
g BIO - BIO PLANET 600 g
15,80zł/kg

prix: 9,48 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-27
PRIX RÉDUIT -10%
Melvit Melvit Otręby gryczane Melvit Melvit Otręby gryczane
200 g
25,05zł/kg

prix: 5,01 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-09
Melvit Melvit d'avoine 200 g Melvit Melvit d'avoine 200 g
200 g
19,95zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-04-13
Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
50 g
251,20zł/kg

prix: 12,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-01
Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
150 g
46,60zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
Demerara 500 g
14,48zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-26
Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
450 g
9,47zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-17
Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
500 g
12,00zł/kg

prix: 6 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-25
Radix Radix-Bis gruau d'avoine Radix Radix-Bis gruau d'avoine
400 g
9,40zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
450 g
11,78zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-12
Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ
2000 1 kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-01-16
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5