Radix
56
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

date d'expiration:

2035-02-15

pojemność

cena za kilogram

9,21 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569005369

5907569005369

prix: 8,29 zł

8.29 PLN 2035-02-15 NewCondition

Sól Himalajska różowa


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    o'Sole mer ? grossière de sel o'Sole mer ? grossière de sel
    iodé 900 g
    4,22zł/kg

    prix: 3,80 zł

    PLN
    1
    10
    Skarby Oceanu Trésors de Skarby Oceanu Trésors de
    petits dés l'océan de sel rose de l'Himalaya, en 1 kg

    prix: 10,33 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2030-12-31
    Bio Planet Crystalline Planet Sól Bio Planet Crystalline Planet Sól
    Himalajska 1 kg

    prix: 10,79 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2030-08-31
    Sante Sante Himalaya rose sel 350 Sante Sante Himalaya rose sel 350
    g 350 g
    14,26zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-06-12
    Radix Radix-Bis Himalaya sel rose Radix Radix-Bis Himalaya sel rose
    est une fine 300 g
    11,93zł/kg

    prix: 3,58 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-09-30
    Bio Planet Crystalline Planet Sól Bio Planet Crystalline Planet Sól
    Himalajska 600 g
    12,22zł/kg

    prix: 7,33 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2030-08-31
    Big Nature Big Nature Sól Big Nature Big Nature Sól
    himalajska różowa 1.1 kg
    8,17zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2030-05-31
    Salvita Sel de potassium Salvita Sel de potassium
    alimentaire de Wieliczka Salvita 250g 250 g
    46,36zł/kg

    prix: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-10-30
    Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
    50 g
    251,20zł/kg

    prix: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-07-01
    Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
    150 g
    46,60zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
    Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
    450 g
    9,47zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
    500 g
    12,00zł/kg

    prix: 6 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-25
    Radix Radix-Bis gruau d'avoine Radix Radix-Bis gruau d'avoine
    400 g
    9,40zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
    450 g
    11,78zł/kg

    prix: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-12
    Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ
    2000 1 kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-01-16
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5