Radix Czubrica czerwona to kompozycja wyjątkowo aromatycznych, lekko pikantnych przypraw, doskonale nadająca się do potraw mięsnych, dań strączkowych, pizzy czy zup. Specjalna kompozycja ziół wydobywa aromat i smak dania, czyniąc je apetycznym. Bez glutaminianu sodu. 100% natury z 1 łyżeczce.
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-02

pojemność

cena za kilogram

143,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569005734

5907569005734

prix: 3,58 zł

3.58 PLN 2027-07-02 NewCondition

Składniki: sól, kozieradka, papryka chili, cząber, cebula, kurkuma, imbir, czosnek, pomidor.


Czubrica czerwona to kompozycja wyjątkowo aromatycznych, lekko pikantnych przypraw, doskonale nadająca się do potraw mięsnych, dań strączkowych, pizzy czy zup. Specjalna kompozycja ziół wydobywa aromat i smak dania, czyniąc je apetycznym. Bez glutaminianu sodu. 100% natury z 1 łyżeczce.
Prymat assaisonnement des pommes Prymat assaisonnement des pommes
de terre et les frites 25 g
93,20zł/kg

prix: 2,33 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2029-07-30
Cykoria Cykoria Curry Cykoria Cykoria Curry
date d'expiration 2028-05-30
Radix Radix-Bis Czubrica zielona Radix Radix-Bis Czubrica zielona
25 g
143,20zł/kg

prix: 3,58 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-02
Radix Radix-Bis Zioła Babci Jadzi Radix Radix-Bis Zioła Babci Jadzi
25 g
119,60zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-24
Radix Radix-Bis 19 ziół Brata Radix Radix-Bis 19 ziół Brata
Alberta 25 g
143,20zł/kg

prix: 3,58 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-07-02
Prymat Prymat Przyprawa Prymat Prymat Przyprawa
do kurczaka 25 g
79,60zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2028-07-30
Kamis curry Kamis curry
date d'expiration 2029-01-25
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
50 g
251,20zł/kg

prix: 12,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-07-01
Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
150 g
46,60zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
Demerara 500 g
14,48zł/kg

prix: 7,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-26
Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
450 g
9,47zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-01-17
Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
500 g
12,00zł/kg

prix: 6 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-25
Radix Radix-Bis gruau d'avoine Radix Radix-Bis gruau d'avoine
400 g
9,40zł/kg

prix: 3,76 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-06-30
Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
450 g
11,78zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-12
Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ
2000 1 kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-01-16
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5