flocons Radix-Bis épeautre

Radix
42flocons Radix-Bis épeautre
flocons Radix-Bis épeautreflocons Radix-Bis épeautre
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-27

pojemność

cena za kilogram

16,63 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001897

5907569001897

prix: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-02-27 NewCondition
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet produit de la farine Bio Planet produit de la farine
    d'avoine de l'agriculture écologique 300 g
    17,37zł/kg

    prix: 5,21 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-12-10
    Bio Planet Flocons d'épeautre , Bio Planet Flocons d'épeautre ,
    le produit de l'agriculture écologique 300 g
    19,97zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-02-27
    Bio Planet Millet flocons 300 g Bio Planet Millet flocons 300 g
    BIO - BIO PLANET 300 g
    24,53zł/kg

    prix: 7,36 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-03-02
    Bio Planet Flocons d'amarante 300g Bio Planet Flocons d'amarante 300g
    BIO - BIO PLANET 300 g
    41,33zł/kg

    prix: 12,40 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-04-28
    Bio Planet gruau PETIT BIO 250 g Bio Planet gruau PETIT BIO 250 g
    - BIO PLANET 300 g
    18,57zł/kg

    prix: 5,57 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-06-11
    Bio Planet Gruau instantané Bio Planet Gruau instantané
    Planet Organic 300 g
    18,37zł/kg

    prix: 5,51 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-05-07
    Ekologiko flocons de millet Ekologiko flocons de millet
    BIO
    flocons de millet Ekologiko organiques flocons de millet Ekologiko organiques
    Ekologiko organiques 300 g
    22,60zł/kg

    prix: 6,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-05-10
    Sante Sante Gold Granola brownie & Sante Sante Gold Granola brownie &
    wiśnie 300 g
    33,83zł/kg

    prix: 10,15 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-02-17
    Radix agar-bis radix Radix agar-bis radix
    50 g
    251,20zł/kg

    prix: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-07-01
    Radix semences Radix-Bis chia Radix semences Radix-Bis chia
    150 g
    46,60zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy Radix Radix-Bis Cukier trzcinowy
    Demerara 500 g
    14,48zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Radix Bis Kasza kukurydziana
    450 g
    9,47zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Semoule épeautre Radix Radix-Bis Semoule épeautre
    500 g
    12,00zł/kg

    prix: 6 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-25
    Radix Radix-Bis gruau d'avoine Radix Radix-Bis gruau d'avoine
    400 g
    9,40zł/kg

    prix: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka kukurydziana Radix Radix-Bis Maka kukurydziana
    450 g
    11,78zł/kg

    prix: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-12
    Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ Radix Radix-Bis Mąka orkisz typ
    2000 1 kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-01-16
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5