Prymat Warto wiedzieć: Jest to intensywnie czosnkowa mieszanka przyprawowa o słonym, kwaskowatym smaku z wyczuwalnymi koperkiem i pieprzem. Pasuje do: - sosu tzatziki, zarówno na bazie jogurtu naturalnego, jak i greckiego - dipu czosnkowego Nietypowe zastosowanie: Przyprawę można dodać do chłodnika ogórkowego lub pieczywa czosnkowego.
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

109,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135010177

5901135010177

prix: 2,18 zł

2.18 PLN 2028-04-30 NewCondition
sól, czosnek (27 %), cebula, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, liście kopru (1,5 %), pieprz czarny (1,2 %), ekstrakt cebuli, ekstrakt kopru, ekstrakt pieprzu czarnego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna957 kJ / 226 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany44 g
w tym cukry23 g
Białko7,5 g
Sól34,5 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Jest to intensywnie czosnkowa mieszanka przyprawowa o słonym, kwaskowatym smaku z wyczuwalnymi koperkiem i pieprzem. Pasuje do: - sosu tzatziki, zarówno na bazie jogurtu naturalnego, jak i greckiego - dipu czosnkowego Nietypowe zastosowanie: Przyprawę można dodać do chłodnika ogórkowego lub pieczywa czosnkowego.
Caractéristiques:bez dodatku glutaminianu sodu
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa do sosu tzatziki klasyczna - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
douce BIO libre 260 g
51,62zł/kg

prix: 13,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-12-31
Winiary sauces Winiary pour chaque Winiary sauces Winiary pour chaque
jour de la sauce barbecue délicate 35 g 35 g
106,29zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-06-30
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
date d'expiration 2028-05-30
Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
40 g
55,50zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5