Prymat Wypróbuj też do: - jaglanki - kawy - ciasteczek korzennych - deserów
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

153,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135046428

5901135046428

prix: 2,30 zł

2.30 PLN 2028-02-28 NewCondition
cynamon (62 %), cukier brązowy, kakao o zmniejszonej zawartości tłuszczu, imbir, gałka muszkatołowa, goździk (3 %), kardamon (2 %), wanilia
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1216 kJ / 292 kcal
Tłuszcz4,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,5 g
Węglowodany38 g
w tym cukry16 g
Białko5,3 g
Sól0,06 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Wypróbuj też do: - jaglanki - kawy - ciasteczek korzennych - deserów
Caractéristiques:pomysł na pyszne śniadanie, z cynamonem, z goździkami, z kardamonem
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Przyprawa do owsianki - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservation:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Recettes:Kasza jaglana z musem jabłkowym Składniki: - 200 g kaszy jaglanej - 0,5 l mleka krowiego 3,2 % (ew. sojowego/migdałowego) - 4 duże jabłka szara reneta/antonówka - 50 g orzechów włoskich - 2 łyżeczki konfitury malinowej - 2 łyżki masła 82 % - Do smaku: Przyprawa do owsianki Prymat Przygotowanie: 4 osoby 30 minut Kaszę kilkakrotnie dokładnie przepłukać w zimnej wodzie. Do garnka wlać mleko, dodać pół łyżeczki przyprawy do owsianki, wsypać kaszę i gotować pod przykryciem do całkowitego wchłonięcia płynu. W tym czasie umyć, obrać i pokroić w ósemki jabłka. Przełożyć na patelnię, dodać masło i mieszać, aż jabłka będą się rozpadać i zaczną uzyskiwać konsystencję musu. Do głębokich miseczek przełożyć ugotowaną jaglankę z odrobiną musu i posypać przyprawą do owsianki. Następnie całość posypać orzechami i udekorować kleksem z konfitury malinowej. Podawać ciepłe.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Prymat Prymat Przyprawa do twarogu Prymat Prymat Przyprawa do twarogu
15 g
146,00zł/kg

prix: 2,19 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-02-28
Prymat Prymat Przyprawa do jajek Prymat Prymat Przyprawa do jajek
date d'expiration 2028-02-28
Kamis curry Kamis curry
date d'expiration 2029-01-25
Prymat classique grill Prymat classique grill
assaisonnement 20g

prix: 2,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
date d'expiration 2028-05-30
Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
date d'expiration 2028-01-31
Prymat épices pour les tripes Prymat épices pour les tripes
date d'expiration
2027-11-30
Prymat herbes de Provence Prymat herbes de Provence
10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2029-08-30
Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-07-30
Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
20 g
105,00zł/kg

prix: 2,10 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2029-07-30
Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
Cayenne 20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-02-28
Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
8 g
248,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-30
Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
199,00zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-03-30
Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
40 g
55,50zł/kg

prix: 2,22 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-01-30
Prymat piment ( poivre de Cayenne Prymat piment ( poivre de Cayenne
) hachées 15 g
132,67zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2029-02-28
Prymat sel nitrite Prymat sel nitrite
50 g
47,40zł/kg

prix: 2,37 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5